دکتر عباسی
استاد رائفی پور
حمایت مالی زهرا مدیا

جستجو

w0m35too97vnnxpeps1 جلسه پرسش و پاسخ با دکتر جلیلی

مستند مردم+۱ / اولین مستند سعید جلیلی / کیفیت عالی / لینک مستقیم دانلود
 

اولین مستند انتخاباتی دکتر سعید جلیلی از شبکه اول سیما حول محور مقامت و ایستادگی در مسیر انقلاب اسلامی به عنوان مطمئن ترین مسیر پیشرفت پخش گردید. حسین شمقدری و همکارانش که پیش تر با ساخت مستند یزدان تفنگ ندارد و همچنین میراث البرتای یک و دو گام های موثری را در پیشبرد گفتمان انقلاب اسلامی برداشته بودند ساخت فیلم گفتمانی دکتر سعید جلیلی را در انتخابات ریاست جمهوری را بر عهد دارد.

تهیه‌کنندگی مستند نخست دکتر سعید جلیلی بر عهده‌ محمدحسین مددی بوده است که این مستند بر پایه‌ گفتمان مقاومت ساخته شده است. این مستند علی رغم فیلم های تبلیغاتی منتشر شده تصویری امیدبخش را از انقلاب اسلامی و همچنین رفع مشکلات و موانع موجودبه نمایش می گذارد.

فیلم مستند مردم+1 / اولین مستند سعید جلیلی / کیفیت عالی

 

 

فیلم مستند مردم+۱ / اولین مستند سعید جلیلی / کیفیت عالی

مدت زمان : ۲۹ دقیقه

کیفیت : TVRip (عالی)

تاریخ پخش : ۱۳ خرداد ۱۳۹۲

پخش از : شبکه اول سیما

 

 

این مستند که به همت عده‌ای از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف ساخته شده بود، شامل دو برداشت بود که بخش‌هایی از این مستند حضور سعید جلیلی در ایران و در میان مردم و دیگری سفر او به استانبول برای مذاکرات هسته‌یی را به تصویر می‌کشید.

بخش‌هایی از صحبت‌های امام خمینی (ره) درباره‌ی انتخاب رییس جمهور متعهد به اسلام و همچنین صحبت‌های مقام معظم رهبری در سال ۸۲، گفتگو با تعدادی از مردم عادی از جمله کشاورز، دامپرور، ماهیگیر و … و پرسش سوالی مبنی بر اینکه انتظارشان از رییس جمهور بعدی چیست از جمله مواردی بود که در این مستند به نمایش درآمد.

پخش تصاویری از سفر سعید جلیلی به استانبول و مذاکرات هسته‌یی وی با اشتون، مصاحبه سعید جلیلی با یک روزنامه‌نگار آمریکایی، برش‌هایی از سال ۸۲ و تعلیق موقتی فعالیت‌های هسته‌یی ایران و صحبت‌های معاون دبیر شورای عالی امنیت، از دیگر بخش‌های مستند انتخاباتی سعید جلیلی بود.  در این مستند صحبت‌های یک ماهیگیر به تصویر کشیده شد که گفت: با این گرانی‌ها هیچ کار نمی‌توان کرد و انتظارم از رییس‌جمهور آینده این است که کمی هم به ساحل‌نشینان توجه کنند و به درد ما برسند.
یک کشاورز هم بیان کرد: مشکل ما گرانی و کم آبی است به کشاورزها درست نمی‌رسند و توجه نمی‌کنند، ما به کسی رأی می‌دهیم که به دادمان برسد خودش بداند که کشاورز چه زحمتی می‌کشد.

یک دامپروز نیز که در این مستند به تصویر کشیده شده است، معتقد است: رییس جمهور باید یک دفتری داشته باشد تا اگر من به عنوان یک کشاورز یا دامدار درد دارم و مشکل دارم بروم آنجا در بزنم نه اینکه تماس قطع باشد و فقط همین یک هفته (دوران تبلیغات) با مردم صحبت کند.

یک بومی جنگل‌های شمال نیز در ادامه‌ی این برنامه عنوان کرد: از صبح تا غروب درخت‌ها را قطع می‌کنند و کسی هم نیست جلویشان را بگیرد اگر کسی هم بیاد اجازه ورود نمی‌دهند، جنگلبانی خودش درخت‌ها را قطع می‌کند و می‌برد باید رییس جمهور بعدی کسی باشد که به جنگل ها هم توجه کند و آنها را حفظ کند چرا که جنگل سرمایه ملی ست و متعلق به همه مردم ایران است.

در بخش دیگری از این مستند جلیلی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه می‌گویند، شما تیم ندارید بالاخره هر فردی باید تیم داشته باشد و با آن دولت را دست بگیرد و برنامه‌هایی که در ذهنش است را پیاده کند، گفت: یکی از بحث‌های مهم همین است باید یک تعریفی بین تیم و باند باشد؛ معمولا باند را تعبیر به تیم می‌کنیم اگر با این نگاه باشد معتقدم حتما در دستگاه‌های ما و در پی بحثی که می‌گویند باید ظرفیت‌های آحاد جامعه را آزاد کنیم، اکنون خیلی از ظرفیت‌ها هستند که می‌توانند در مسؤولیت‌های خوب قرار گیرند و همکاری‌های بسیار منشاء اثر داشته باشند اما جزو تیم یا باند ما نیستند و ما او را نمی‌شناسیم.

اسکات پیترسون، خبرنگار روزنامه آمریکایی کریستین ساینس مانیتور در بخش‌هایی از مستند انتخاباتی جلیلی به تصویر کشیده شد و درباره‌ی وی بیان کرد: جلیلی احتمالا شانس خیلی خوبی برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری دارد، پس باید ببینیم چه خواهد شد چون متغیرهای زیادی هستند که تاثیرگذارند یک ماه تا انتخابات فرصت داریم و در سیاست ایران این یعنی یک عمر … برای همین فعلا هیچ نظری ندارم!
همین‌طور که فیلم قسمت‌هایی از سفر جلیلی به استانبول و اتفاقاتی که در این میان رخ داده است را به نمایش می‌گذاشت، در بخشی نیز جلیلی در کنفرانس مطبوعاتی بعد از مذاکرات در کنسولگری ایران در استانبول بیان کرد: در بحث هسته‌یی، علیرغم فشارهایی که وارد کردند، ایران امروز جزو ۱۰ کشور جهان است که ظرفیت‌های فناوری صلح‌آمیز هسته‌یی را به دست آورده است به هر حال امروز این قابل انکار نیست که جمهوری اسلامی ایران در پرتو مقاومتی که داشته پیشرفت‌های چشمگیری را شکل داده است.

پس از این پلان گفت‌وگویی با یک راننده جمع‌آوری نمک انجام شد که او از رییس‌جمهور بعدی انتظار داشت، اقتصاد را درست کند چرا که قیمت‌ها ثبات ندارند و از این مغازه تا آن مغازه اختلاف قیمت وجود دارد.

بخش‌هایی از مصاحبه خبرنگار آمریکایی با جلیلی به تصویر کشیده شد که این خبرنگار از وی پرسید: گفته می‌شود اشتون از طرف آمریکا یک اولیتماتوم به ایران اعلام کرده است که گفته‌اند ایران باید نرمش بیشتری از خود نشان دهد و گزینه‌های بیشتری را به عنوان پیشنهاد روی میز بگذارد، در غیر این صورت این فرآیند موجب متوقف خواهد شد آیا شما اولیتماتومی دریافت کردید؟

جلیلی نیز پاسخ داد: آمریکا اصلا در موضعی نیست که بخواهد به کسی اولتیماتوم بدهد این ادبیات همان ادبیاتی است که آمریکا را دچار اشتباه کرده و روز به روز دارد هزینه هایش بیشتر می‌شود.  در مستند «مردم + ۱» همچنین در پی قسمتی از صحبت‌های جلیلی کلیپ کوتاهی هم درباره شهید هسته‌یی، مجید شهریاری پخش شد.

علی باقری معاون دبیر شورای عالی امنیت ملی نیز که در این مستند به تصویر کشیده شده بود، درباره‌ی سال ۸۲ و تعلیق موقتی ایران در فعالیت‌های هسته‌یی گفت: ما در آن مقطع خودمان را خلع سلاح کردیم؛ یعنی خودمان را از عرصه‌ی پیشرفت فنی عقب کشیدیم. بخش‌هایی از صحبت‌های وزیر خارجه آلمان نیز از دیگر بخش‌های این مستند بود. صحبت‌های یکی از اساتید دانشگاه علامه طباطبایی و رییس دانشگاه صنعتی شریف درباره جلیلی هم از بخش‌های دیگر بود.

دانلود فایل (های) این نوشته :

»» بخش تصویری
.::. دانلود با کیفیت بالا .::.
(فرمت: MP4 – ابعاد تصویر: ۴۵۰*۷۲۰)
تاریخ ماندگاری لینک اصلی: نا محدود
منبع: MobinMedia.ir
 

 

کیفیت متوسط

برای دانلود اینجا کلیک کنید

کیفیت خوب

دانلود مستند تبلیغاتی سعید جلیلی ۱۳۹۲/۳/۱۳ ۲۸:۴۹

مطالب مشابه

2239 بازدید ۱ نظر »

ارسال نظر

آموزش دانلود از سایت

http://www.tarfandestan.com/forum/up.php?file=1476729250478799_untitled-1.jpg

  1. محمد باروتی ها از قزوین گفت:

    درود بر دکتر جلیلی

    [پاسخ]

دسته بندی

امارگیر سایت