دکتر عباسی
استاد رائفی پور
حمایت مالی زهرا مدیا

جستجو

.

 

کلیپی کوتاه از گزیده اظهارات جان کری درباره توافق هسته ای

در مرکز ملی قانون اساسی آمریکا در فیلادلفیا – ۱۳۹۴/۰۶/۱۱

 به همراه زیرنویس فارسی

 

«از ابتدا تندروهای ایران هشدار دادند که مذاکره با آمریکا وقت تلف کردن است..

چرا باید کاری کنیم که حرف آن ها درست از آب در بیاید.. فشار بین المللی را روی ایران

از طریق تحریم های موشکی، انتقال سلاح، حقوق بشر و تروریسم حفظ خواهیم کرد..»

 

 

 

کیفیت بالا

حجم : ۴۵٫۷ مگابایت

 

 

کیفیت متوسط

حجم : ۱۴٫۳ مگابایت

مطالب مشابه

887 بازدید ۱ نظر »

ارسال نظر

آموزش دانلود از سایت

http://www.tarfandestan.com/forum/up.php?file=1476729250478799_untitled-1.jpg

فروشگاه سایت

 1. بهمنیار گفت:

  برجامِ ، منهای اسلام انقلابی

  انقلاب اسلامی فجر جدیدی در تاریخ بشریت گشوده و یکی از شاهکارهای بزرگ تاریخ بشر است که به دست مردان بزرگ با عشق، ایمان، عقل و شجاعت بوجود آمده است، انقلابی که جلوه گاه کرامت مردم ایران و بلندای مقام جمهوری اسلامی ایران است.
  انقلاب اسلامی عهده دار منزلتی در جهان است که یکه و بی همتاست، انقلابی که مبنا و مقصد دارد، افق و حرکت دارد، تنها انقلاب منطقی جهان که از اسلامِ ناب نشات گرفته و توانسته ثمره اصلی خود را که اسلام انقلابی ست را به یک ضرورت طبیعی و تاریخی، بر اساس سنت های الهی، به عنوان نمادِ حق در دوران معاصر جلوه گر کند.
  اسلام انقلابی روزنه های نجات بخش ظهور حضرت ولی عصر آقا امام زمان (عج اله تعالی فرجه الشریف) را باز کرده، و سرنوشت کمال انسان را در امتداد راه آن قرار داده است، انقلابی که به مردم ایران آموخت از نداشته های خود شروع کنند، انسان هائی که به شناخت انقلاب اسلامی و به طبع آن به اسلام انقلابی نائل نشده باشند، در تاریک ترین مراحل نادانی خود قرار دارند.
  استادن دانشگاه های آمریکا فن مذاکره کردن را در دانشگاه ها به دولتمردان خود تدریس می کنند و آنها را در دیپلماسی شان به کار می گیرند، آنها در مذاکرات فقط تعهد یا چیزهایی کم ارزش و موقتی می دهند، در عوض امتیازات و داشته هایی از طرف مقابل می گیرند، بعد برای پس دادن امتیازات گرفته شده، پیوسته از طرف مقابل امتیازات جدیدتری طلب می کنند، هیچ زمانی امتیازات گرفته شده را پس نمی دهند، پرونده اش را نمی بندند، بالعکس مثل آب خوردن پرونده های جدیدتری باز می کنند، بدین طریق همیشه طلبکار می شوند، تا از زیر بار تعهدات خود شانه خالی کنند.
  آنها برای این نوع مذاکره در دیپلماسی جهانی خودشان تربیت شده اند، در حالی که آقای ظریف می گوید من از کلمه دشمن در مذاکراتم استفاده نمی کنم و رفته با دشمنان قسم خورده مردم ایران نشسته ، و می خواسته با ترس و ضعف حق ملت ایران را از دشمنان ایران بگیرد.
  کسانی که سر سفره انقلاب اسلامی نشسته اند باید به قدرِ لیاقتشان بخورند نه به اندازه اشتهایشان، اینان اصلا معنی و مفهوم مذاکره را نمی دانند، برای همین هم بود که در برجام سر به آسمان داشتند ولی در چاه افتادند، ، مردان سیاست اگر انقلابی نباشند، زحمات و کفایت شان به حاشیه میرود.
  اگر بنی صدر اسلام بدون روحانیت را پیگیری می کرد، امروز آقای روحانی، روحانیت بدون اسلام را پیگری می کند، و از تفکر نفی اسلام انقلابی سخن می گوید، آقای روحانی دقیقا دنبال اسلام آمریکائی سکولار است، برای همین هم در عمل، رضایت به رابطه با آمریکا، به هر قیمتی داده است و برجامِ ، منهای اسلام انقلابی را پیگیری می کند.
  سه سال است به اسم تدبیر، بی تدبیری در کشور حاکم شده، مسئولین دولتی ادعا می کنند ما در مرحله ای بودیم که به این بی تدبیری دلسوزانه نیاز داشتیم، تا جلو فروش نفت از طرف دشمن را بگیریم، ادعا می کنند این بی تدبیری سایه جنگ را از کشور دور کرد، ظاهرا ضربات برجام به دولت چنان سخت بوده که قدرت تحلیل را از آنان گرفته است.
  امنیت امروز ایران نه از برجام، که محصول مقاومت، ایثار و شهادت ‌طلبی فرزندان ایران در پاسداری از حریمِ حرم، قدرت موشکی، ایمان و اراده مردم غیور ایران در تحمل شرایط سخت تحریم هاست، امنیتی پایدار که مدیون فداکاری های مجاهدان و مؤمنانی راستین، که با بهره گیری از سنتِ نصرتِ الهی، در عصر غربتِ دین، و غرق بعضی مسئولین در دنیا و مادی گری، به یاری دین خدا برخاسته اند، و سایه شوم جنگ را از سر مردم ایران دور کرده اند.
  همین افکار کدخدا محور آقای روحانی ست، که نام دولتمردان اعتدال را، در ردیف مردانی قرار داده که با ذوق و شوق آمدند تا به مردم خدمت کنند، اما سر از دکان حضرت ابلیس در آوردند، روحانی بعد از سه سال وعده دادن، و اعطای مدال‌ بلاهت به این و آن، حال به جای پاسخگوئی به وعده های اقتصادی خود، اعلام می کند، مشکلات کنونی کشور بخشی از آینده‌ ای بهتر هستند.
  این دولت عنانِ خود را به دست وعده های دولت سلطه جوی آمریکا سپرده است، مسئولان این دولت اگر می خواستند در مذاکرات، منافع ملت ایران را از آمریکائیان بگیرند، باید جسارت و درایت انقلابی می داشتند، نه غرور و خود سری، آقای روحانی اگر رو به خدا می کرد و پشت به کدخدا، یقینا از تعهدات و وعده های آمریکا همچون آتش دوزخ می گریخت.
  کسی که ارزش های انقلاب اسلامی را در دل دارد، دل به وعده های دولت خائن و جنایتکار آمریکا نمی سپارد، مسئولانی که پاسخگوئی در برابر خدا، ثمره خون شهدا و احترام به مادر شهید را در دل باور داشته باشند، تعهدات و وعده های آمریکا را جز دلواپس شدن چیز دیگری نمی بینند.
  یک روز مسئولیت در بندگی خدا، اگر به درستی در خدمت به مردم و اهداف انقلاب بگذرد، از هزار سال عمر در مسئولیت بی ثمر و خسارت بار بهتر است، هر دولتی جدا از هر سلیقه ای که دارد، تکلیفی دارد که باید خدمت به مردم را در راه اهداف انقلاب جلو ببرد، و چه پیروز بشود یا نشود، مکلف است مقابل ظلمی که به انقلاب و ایران عزیز می زنند بایستد، چرا که انقلاب برای برداشتن ظلم آمده، نه قبول ظلم، این سنت و قانون بچه های انقلابی ست، و کسانی که با قانون انقلاب زندگی نکنند، طبق همان قانون منفور مردم و خدا خواهند شد.
  جناب کدخدا روح متعفن برجام را، برای تحریم های جدید علیه ایران بر سر نیزه کرده، و فعلا دو میلیارد دلار پول ایران را، به خاطر اینکه ایران به روح برجام حُرمت نگذاشته مصادره کرده اند، از نظر آنان تاوان بی احترامی ایران به روح برجام، یعنی جلوگیری از توسعه برنامه موشکی ایران، کم شدن سیاست های فعال منطقه ‌ای ایران، حمایت نکردن از حزب الله، جلوگیری از قدرت دریایی و اقتدار ایران، حقوق بشر و غیره، لذا مصادره اموال دیگر ایران را کلید زده اند، تا برجام های غیر هسته ای را ، برای اجرای برجام هسته ای، گروکشی کنند.
  امروز مردم باید هم کینه ورزی دشمنان شان را ببینند و هم لجاجت و یا گاها خیانت ورزی بعضی از مسئولان دولت روحانی را ، باید ریشه های این نفاق را در جای جای سرزمین ایران فاش کرد، باید سنت انقلابی امام راحل را در بین مردم زنده کرد، سنت هایی که این دولت در پی نابودی آن است.
  دولت برجام را مملو از برداشت ها و سوء برداشت ها و تناقض ها کرده تا با فرسایشی ساختن آن، کلید نهائی حل مشکلات کشور را ، نه در توافق برجام، که درنزدیکی با آمریکا قرار دهد، ولی مردم ایران چنین نیستند که امروز از دشمنان و منافقان چیزی را بپذیرند که سی و هشت سال قبل نپذیرفتند، دولت اعتدال نمی تواند از منطق قوی اسلام انقلابی بگریزد، چون اعتدالی ها در شک خود از یقینی که مردم انقلابی ایران در هدف خود دارند پایدارتر نیستند.
  مرتجعینِ متجددنمائی که می گویند، باید از سیاست خارجی ایدئولوژی زدایی کرد، برجام را برای اقتصاد و پیشرفت کشور، بخشی از مشکل کرده اند، نه بخشی از راه حل، کسانی که نه انقلابی اند و نه راستگو ، لیبرال هائی که مصلحت خود را تشخیص نمی دهند چطور می خواهند مصلحت مردم را تشخیص بدهند.
  خدا را سپاس که انقلاب در سایه رهبریِ مقتدرانهِ مقام عظمای ولایت، امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) قرار گرفته، و خسارت برجام نمی تواند از ادامه راه انقلاب جلوگیری کند.
  اینک تنها قدرت آمریکا علیه ایران مانع ‌تراشی در مبادلات بانکی و تجارت با تهران، برای مهار قدرت و پیشرفت ایران است، آنها در مقابل قدرت روز افزون ایران، هیچ سحر و معجزه دیگری ندارند، آنها زمانی می اندیشیدند که خاور میانه ای نوین خواهند داشت با حکومت های وابسته و کوچک، اما اینک آنقدر درمانده شده اند که دست به دامان، حکومت های خائن و مرتجع منطقه، و عده ای تروریست جانی و جاهل و پست تر از خود شده اند، تقدیر این صهیونیست مسیحیان شیطانی، همچون ستاره ای، در روز روشن در حال افول است.
  مردم ایران ماهیت دولت استکباری آمریکا را فراموش نمی کنند، آنها شیاطینی مستکبرند و هرچه تحقیرتر شوند شکسته تر شده، و هرچه باج بگیرند گستاخ تر می شوند، و بهترین شیوه برای برخورد با این شیاطین، قدرتمند شدن ایران و به رخ کشیدن این توانمندی به آنهاست، تا پیش جهانیان روز به روز از توانمندتر شدن ایران احساس حقارت بیشتری کنند، این باید سلاح فعلی ایران در پسا برجامی باشد که این دولت به نظام تحمیل کرده، باید روز به روز بر تعداد و آزمایش موشک ها، قدرت دریایی و هوایی ایران به نمایش گذاشته شود، تا با این قدرت دوباره به آنها و جهانیان گفته شود، آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

  http://bahmaneyar.blogfa.com/post-490.aspx

  [پاسخ]

دسته بندی

امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت