دکتر عباسی
استاد رائفی پور
حمایت مالی زهرا مدیا
هاست آزنا هاست خرید هاست خرید هاست لینوکس خرید هاست دایرکت ادمین ایران خرید هاست ارزان هاست ارزان آزنا هاست

جستجو

کانال تلگرام

کانال تلگرام زهرا مدیا

آخرین نظرات

هم‌سنگران

http://abatorab.ir/asset/image/logo.png http://up.yargomnam.ir/view/1000671/banner-yargomnam240-new.gif http://dl.tazyekal.ir/admin/baner240-120.jpg http://havayeharam.ir/wp-content/uploads/2015/08/folder.jpg

برنامه راز / جشنواره عمار / وحید جلیلی / لینک مستقیم دانلود

این برنامه  «راز» با حضور «وحید جلیلی» و پنج نفر از کارگردان‌های برگزیده جشنواره عمار وحید جلیلی در این برنامه به ارائه توضیحاتی درباره سومین جشنواره مردمی فیلم عمار که از سوم تا نهم دی‌ماه برگزار شد پرداخت و کارگردان‌ها نیز درباره آثار برگزیده‌شان صحبت کردند.

طالب زاده در ابتدای این برنامه گفت: دو سال جشنواره عمار برگزار شد امسال سومین سال آن هست. علتی که به نظرم در باره این جشنواره باید صحبت کرد محوریت انقلاب اسلامی است، یعنی با تاکید بر انقلاب اسلامی به کسانی که دغدغه انقلاب اسلامی که یک حادثه بین المللی هست در بطن این جشنواره هست. تمام جشنواره های ما محوریت انقلاب اسلامی دارند ولی این موضوع دفاع از خود خاکریز انقلاب اسلامی در ایران و در جهان هست.

برنامه راز / جشنواره عمار / وحید جلیلی   برنامه راز / جشنواره عمار / وحید جلیلی / لینک مستقیم دانلود Raz Jashnvare Ammar

برنامه راز / جشنواره عمار / وحید جلیلی

 

مدت زمان : ۴۲ دقیقه

کیفیت : TVRip (عالی)

کاری از : شبکه چهار سیما

 

وحید جلیلی نیز گفت: جشنواره عمار اولین بار در اولین سالگرد ۹ دی در سال ۸۹ برگزار شد. یک سری از فیلم‌هایی که راجع به فتنه ۸۸ ساخته شده بود جایی برای اکران پیدا نمی‌کرد، با یک سری از دوستان هماهنگی شد در شهرهای مختلف و بعضا همینطور روستاها و حدود ۲۰ تا فیلمی که ساخته شده بود و نمایش دادیم .بعد از این هم با توجه به فضای که ایجاد شد تصمیم گرفتیم که کار را با جدیت بیشتری ادامه بدهیم.

برنامه راز / جشنواره عمار / وحید جلیلی  برنامه راز / جشنواره عمار / وحید جلیلی / لینک مستقیم دانلود Raz Jashnvare Ammar Baner

برنامه راز / جشنواره عمار / وحید جلیلی

 

وی ادامه داد: پارسال فراخوانی داده شد و بیشتر از ۳۰۰ اثر و یک نقطه عطفی ایجاد شد یعنی برخی از دوستان که ازشان خواهش کرده بودیم برای داوری آثار تشریف بیارند بعد از جشنواره گفتند ما با اکراه آمدیم اما وقتی فیلمها را دیدیم خودمان سر شوق آمدیم چرا که فکر نمی‌کردیم یک چنین جریان فعال پرتپش پویایی در فیلمسازی کشور وجود داشته باشد.

جلیلی گفت: بسیاری از کارهایی که در جشنواره پارسال نمایش داده شد برای دوستان پیشکسوت ما که در هیئت داوری جشنواره تشریف داشتند خیلی غافلگیر کننده بود. جشنواره پارسال توجهات جلب کرد و یک توقعاتی را برای بستر سازی ایجاد کرد که جهت این نسل جدید فیلمسازی ایران باید یک اتفاقات بزرگتری بیافتد و امیدوار هستیم جشنواره سوم هم یک گام بلند به پیش باشد و بتوانیم ویژگی هایی که جشنواره عمار در طول دو دوره قبلی احراز کرده اینها را در یک تراز بالاتری انشالله ادامه دهیم.

جلیلی تاکید کرد: اگر بخواهیم به ویژگی ها اشاره کنیم یک بخشش برمیگردد به مضامین که آن البته وجه بسیار مهمی هم هست که اگر یک توضیح مختصری بخواهم بدهم جشنواره عمار فضایی را ایجاد کرده که بعضی از مضامینی که تا حالا در فیلمسازی ایران لااقل در ۲۰ سال گذشته بخصوص توجهی نشده مورد توجه جدی تری قرار بگیرد همانطور هم که فرمودید محورهم مباحث ذیل گفتمان انقلاب اسلامی است.

این فعال فرهنگی گفت: از منظر های گوناگونی تا حالا به انقلاب نگاه شده ولی به نظر من یه اتفاق بزرگی که میتوانست با انقلاب اسلامی در هنر کشور بیافتد و از جمله سینمای کشور بیافتد به علل مختلف نیفتاد .انقلاب اسلامی ازین منظری که الان عرض میکنم فضای خیلی خوبی برای هنر و بخصوص هنرهای دراماتیک از جمله سینمای کشور ایجاد کرد .صدها هزار ماجرا در دل این انقلاب وجود دارد.ماجراهایی که بسیارش برای نه فقط مخاطب ملی و منطقه ای بلکه برای مخاطب میلیاردی و جهانی جذابیت دارد ولی متاسفانه ساخته نشده است. شما ببینید غربی ها با وقایع تاریخی شان چه رفتاری میکنند. چگونه اینها را دستمایه باصطلاح ساخت آثار دراماتیک میکنند و ما چه ظلمی در حق اینهمه مضامین دراماتیکی که انقلاب اسلامی در منظر ما قرارداده کردبم. عمار دارد تلاش میکند این سوژه ها رو باصطلاح نشون بدهد.

جلیلی افزود: فیلمسازان جوانی که دوربین دستشان گرفته اند. یکی از محورهای جشنواره ما تاریخ انقلاب است. در تاریخ انقلاب چه زوایای رو جستجو کردن و چقدرمضامینی را دارند کار میکنند. بحث دیگر بحث نیروهای انسانی به غیر از مضامین است. یعنی نیروهای که ساخته شدند ولی دیده نمیشوند. جایی برای دیده شدن پیدا نمیکنند چون این خطرهای متعددی دارد. یکی اینکه این انقلاب از یک گنجینه و سرمایه ای محروم میشود. اینها میتوانند خیلی در پیشبرد فضای اجتماعی و فرهنگی کشور مؤثر باشند. ولی وقتی به آنها بی اعتنایی بشود اینها دلخور و منزوی میشوند.

جلیلی گفت: یک نکته ظریفی هم وجود دارد گاهی اوقات وقتی یک کاری دیده نمیشود از صاحب اثر قدر شناسی نمیشود، قدر نشناسی به قدر ناشناسی منجر میشود. یعنی حتی برای خود طرف حتی وقتی فیلمش دیده نمیشود، نقد نمیشود، باز خوردی نمی بیند، ممکن است یک توهمی بوجود بیاید که آقا اگر این فیلم من دیده میشد خیلی اتفاق بزرگی می افتاد، ولی اگر فیلم دیده بشود به یک اعتدالی میرسد و میفهمد که مثلا در مسیر رشدش باید خیلی از مراتب را طی بکند.

وی ادامه داد: مسئله سوم بحث مخاطب است. پرفروشترین فیلمهای سینمایی ایران مثلا حداکثر ۴ میلیارد با مخاطب ۱ یا ۲ میلیونی در جامعه ۷۰ میلیونی ایران… در بسیاری از روستاها و شهرهای ما اصلا سینما حضوری ندارد. حالا به علل مختلف. ما پارسال یکی از کارهایی که کردیم البته سال قبلش هم بود اما پارسال با جدیت بیشتری دنبال شد این بود که (خوب اصلا اسم جشنواره هم هست جشنواره مردمی عمار) اوج فیلم‌ها را در مکان‌هایی اکران کردیم که تا حالا سابقه اکران فیلم نداشتند. در مساجد، در روستاهای دور افتاده در شهر هایی که ممکن است تا ۵۰ سال دیگر جشنواره فیلم فجر به آنجا نرسد ولی جشنواره عمار فضای شهر و در آن یک هفته ای که اکران میشد کلا عوض کرد. این هم یکی از ویژگی هایی بود که در جشنوار عمار بوجود آمد که امیدوار هستم الان با این پتانسیل عظیم اجتماعی هم که انقلاب اسلامی در سراسر کشور دارد، اینها هم به کمک ما بیایند و همه اینها به کمک هم دست به دست هم بدهیم و بتوانیم یک فضای فعال و پر نشاطی را برای دیده شدن نسلِ انکار شده ای از جوانان مسلمان انشالله ایجاد بکنیم.

برنامه راز / جشنواره عمار / وحید جلیلی / لینک مستقیم دانلود Icon Tasviri20»» بخش تصویری
.::. دانلود با کیفیت بالا .::.
(فرمت: MP4 – ابعاد تصویر: ۵۷۶*۷۲۰)
تاریخ ماندگاری لینک اصلی: نا محدود
منبع: MobinMedia.ir

 

کانال تلگرام زهرامدیا
1548 بازدید نظر: »

ارسال نظر

آموزش دانلود از سایت

http://www.tarfandestan.com/forum/up.php?file=1476729250478799_untitled-1.jpg

بسم رب الشهدا والصدیقین

سلام

ضمن عرض تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز مادر و همچنین فرا رسیدن سال 96 خدمت شما عزیزان . من به دلیل مسافرت تا تاریخ 4 فروردین 96 نیستم و نمیتونم به نظرات جواب بدم . اگه خدا عمری داد برگشتم جواب میدم وگرنه حلالمون کنید .

دنیا به مثل بهر بشر مزرع کشت است

بی حب علی کشتن این مزرعه زشت است

بنوشته چنین بر در فردوس خداوند

هر کس که علی دوست بود اهل بهشت است

شیعه همه جا رهبر و مولاش علیست

دنیاش علی بوده و عقباش علیست

بی مهر علی زهد ابوذر همه هیچ

سلمان که محمدیست آقاش علیست

یا علی مدد

 

دسته بندی