هاست آزنا هاست خرید هاست خرید هاست لینوکس خرید هاست دایرکت ادمین ایران خرید هاست ارزان هاست ارزان آزنا هاست

جستجو
در اين سایت
در كل اينترنت

کانال تلگرام

کانال تلگرام زهرا مدیا

آخرین نظرات

هم‌سنگران

http://abatorab.ir/asset/image/logo.png http://up.yargomnam.ir/view/1000671/banner-yargomnam240-new.gif http://dl.tazyekal.ir/admin/baner240-120.jpg http://havayeharam.ir/wp-content/uploads/2015/08/folder.jpg

http://mohammadas23.persiangig.com/image/Emam%20khamenei/Emam%20khamenei(1).jpg

دانلود بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای انجمن‌های اسلامی دانش‌ آموزان ۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵
بیانات رهبر انقلاب اسلامی که در این گزیده مشاهد می کنید:

۱- حزب‌الله در لبنان مثل خورشید می‌درخشد
شما ببینید علیه جوانان مبارز مؤمن در لبنان و فلسطین چه کردند، چکار توانستند بکنند؟ علیه حزب‌الله در لبنان چقدر فعالیت تبلیغی و عملی کردند؛ تهدید کردند، تهدید ها را به عمل آوردند، در عین‌حال حزب‌الله پیکره‌ی رشید خود را در دنیای اسلام دارد نشان می‌دهد. حالا گیرم که فلان دولتِ فاسدِ وابسته‌ی توخالیِ پوک با پول و دلار نفتی در فلان بیانیه، حزب‌الله را مثلا محکوم کند؛ خُب به درک! چه اهمیتی دارد؟! حزب‌الله آن‌جا مثل خورشید می‌درخشد. حزب‌الله مایه‌ی افتخار دنیای اسلام است. جوانان حزب‌الله و گروه حزب‌الله در لبنان مایه‌ی افتخار دنیای اسلام‌اند. این‌ها کاری کردند که ارتش‌های سه کشور عربی در دو سه جنگ نتوانستند انجام دهند همین رژیم صهیونیستی را بعد آز آنکه قوی‌تر هم شده بود، حزب‌الله در ظرف ۳۳ روز شکست داد.
این چیز کوچکی‌ است؟ این چیز کمی‌ است؟ غلط است؟ که ما بگوییم مایه‌ی افتخار دنیای اسلام‌اند. حالا یک ورق پاره‌ای هم یک جا این‌ها را محکوم بکند، خب کرده باشد، چه اهمیتی دارد.

۲- اگر به قدرت‌های استکباری رو بدهیم…
یکی از اساسی‌ترین انگیزه‌هایی که قدرت‌های مستکبر را در قضیه هسته‌ای به صف‌آرایی علیه ما وادار کرد همین بود که یک کشوری بدون اینکه به قدرتی متکی باشد بتواند به عرصه‌ی علمی فوق‌العاده حساسی مثل عرصه هسته‌ای دست پیدا کند. این برایشان خیلی مهم بود، خطرناک بود، نمی‌خواستند این اتفاق بیفتد و بنده مطمئنم ما اگر رو بدهیم به این‌ها، این‌ها فردا بر سر مسائل زیست‌فناوری و نانو و مسائل گوناگون علمی دیگر هم بازی درمی‌آورند و اشکال‌ درست می‌کنند. پیشرفت علمی، پیشرفت اقتصادی، پیشرفت تمدنی، این ها جزو عرصه های اختلاف و دعوای جمهوری‌اسلامی با استکبار است.

 

 

بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای انجمن‌ های اسلامی دانش‌ آموزان ۱۳۹۵/۲/۱ – (تصویری)

۴۹:۵۲

بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای انجمن‌ های اسلامی دانش‌آموزان ۱۳۹۵/۲/۱ – (صوتی)

۴۷:۵۸

مطالب مرتبط

173 بازدید نظر: »

ارسال نظر

آموزش دانلود از سایت

http://www.tarfandestan.com/forum/up.php?file=1476729250478799_untitled-1.jpg

دسته بندی