دکتر عباسی
استاد رائفی پور
حمایت مالی زهرا مدیا

جستجو

.

چی شد که اون احمدی نژاد شد این احمدی نژاد؟؟؟؟
شاید جواب این سوال در این حدیث گرانبها از پیامبر باشد

رسول خدا (ص) : انسان بر دین دوستش خواهد بود ، بنابراین هر یک از شما دقت کند که با چه کسی دوست می شود. بحارالانوار جلد ۷۴ صفحه ۱۹۲

650 بازدید ۵ نظر »

ارسال نظر

آموزش دانلود از سایت

http://www.tarfandestan.com/forum/up.php?file=1476729250478799_untitled-1.jpg

فروشگاه سایت

 1. ابطحی گفت:

  شاید احمدی نژاد عوض شده است. اما شاید هم این نظام است که عوض شده و ارزشهایش را از دست داده است. در این حالت عوضی ها با ارزش می شوند و ارزشی ها عوضی. نظامی که یک قاضی خدوم را که یک تنه در مقابل جریان اصلاحات ایستاد و بی هیچ هراسی دستور زندانی کردن آشوبگران و فتنه گران ۸۸ را داد و در تامین اجتماعبی قاطعانه در مقابل فاسدان و رشوه دهنده ها ایستاد الان زندانی می شود تا در عوض سران فتنه در بهترین حصار رفاهی و امنیتی و درمانی زندگی کنند و برای بی حجابها تراول بفرستند و تازه بگویند در حصرند. جالب اینکه هیچ کس هم نمی گوید مرتضوی در تمام اتهامات بی گناه بود. سید میثم صفاییان به جرم مبارزه با فساد در بارنامه های کامیونها زندانی می شود. دانشجویان عدالتخواه شیرازی محکوم می شوند اما همه برای آشوبگران دیماه ۹۶ دل می سوزانند و آنها را آزاد می کنند. قضیه واضح است آقایان حزب اللهی. کلاه خود را قاضی کنید. یک حساب دو دوتا چارتای ساده است. انقلاب دچار ترمیدور شده است. منتهی یک ترمیدور نرم به مانند آب پز کردن قوربافه. نکاه کنید چطور همه آنها که در مقابل فتنه گران ۸۸ ایستادند را دارند حذف می کنند. احمدی نژاد که آن طور. فقط او بود که در مناطره تاریخی جلوی فاجعه ای را گرفت و برنامه موسوی برای بعد از پیروزی را به هم ریخت. مرتضوی که زندانی شد تا دل چند فتنه گر شاد شود. خلخالی ها لاحوردیها هم که به خاطر قاطعیت در مقابل ضد انقلاب و منافین امروز محکوم شدند که بچه های مردم را کشتند و لابد اگر زنده بودند الان زندانی می شدند. سردار همدانی که قلطعانه در کف خیابان جنگید را در سوریه کشتند. بسیاری از مدافعان حرم هنمان نیروهای زبده در سال ۸۸ بودند که فتنه را خاموش کردند و راحت از دست ما رفتند. بیدار شوید. داریم در یک پازبل شیطانی بازی می کنیم. احمدی نژاد باید رد صلاحیت شود. زاکانی و زاهدی هم رد صلاحیت شوند تا روحانی و جهانگیری تایید شوند و آن فضاحت مناظرات به بار آید و معلوم شود کاندیداها اینهمه از هم پرونده دزدی دارند و نه قوه قضاییه بررسی کرده و نه شورای نگهبان در تایید صلاحیتها دقت کرده. آرای انتخابات شوراها ۵ میلیون رای بیش از ریاست جمهوری می شود! و کدخدایی می گوید مهم نیست حداکثر فقط بیست هزار رای بدون تعرفه بوده است!
  آری. ترمیدور رخ داده است. لیکن ما دایم از ترس آنکه متهم شویم که ضد انقلابیم سکوت می کنیم و ناخواسته با جریان ترمیدور همراهی می کنیم.

  [پاسخ]

 2. سلام گفت:

  احسنت به نظر داده شده. ادمها یی که که مطالب را می سازند و یا منتشر میکنند در خوابند یا خود را به خواب زده اند؟ در هر صورت پیش شهدا چه جوابی دارند که با این کارها خیانت می کنند…..

  [پاسخ]

 3. سلام گفت:

  احسنت به نظر داده شده. ادمها یی که این مطالب را می سازند و یا منتشر میکنند در خوابند یا خود را به خواب زده اند؟ شماها خودتان در انحراف کامل بسر میبرید که عامل نفوذ دشمن هستید.در هر صورت پیش شهدا چه جوابی دارید که با این کارها خیانت می کنید…..

  [پاسخ]

 4. علی گفت:

  زنده باد احمدی نژاد…تنها ادمی که جلوی ظلم ایستاده..

  [پاسخ]

 5. علی گفت:

  جانم فداش تنها کسی که هامی کارگر و روستای بود تو این نضامی که فقط از مفت خورا همایت میشه
  توی ۶ سالی که از دولت تذویر و یۀس میگزره هر سال حقوق مفتخورا ۲۰-۳۰% اضاف شده انگار نه انگار که ملت هم سهمی از نفت دارند
  صدا و سیما هم شده مرکز قمار و غنی
  خدا اخر این جمهوری عثمانی رو ختم بخیر کند

  [پاسخ]

دسته بندی

امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت