دکتر عباسی
استاد رائفی پور
حمایت مالی زهرا مدیا

جستجو

آخرین نظرات

 • بک لینک در کلیپ شهید حسین فهمیده
 • ya zahra 135 در تلاوتهای کوتاه و به یاد ماندنی
 • ya zahra 135 در دانلود سریال مختارنامه با کیفیت HD
 • رویال سازه در دانلود سریال امام علی (ع) با کیفیت HD
 • سفارش اینترنتی شیرینی در مجموعه مداحی و مناجات های علی فانی
 • ساک دستی در ارتباط معنوی با امام زمان علیه السلام
 • مرکز مشاوره خانواده غرب تهران در تلاوتهای کوتاه و به یاد ماندنی
 • اجاره خودرو در اعلانات سایت
 • soheila در اعلانات سایت
 • نرخ کرایه نیسان بار بین شهری در نماهنگ ضد برجام ( با صدای علی اسدی )
 • نرخ کرایه نیسان بار بین شهری در نماهنگ ضد برجام ( با صدای علی اسدی )
 • علی در دانلود سریال مختارنامه با کیفیت HD
 • کاشی الوند در نرم افزار اندرویدی کودکانه مهد قرآن + قرآن صوتی
 • ya zahra 135 در گلچین مداحی ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع)
 • مجید در گلچین مداحی ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع)
 • کسب درآمد از تلگرام در دانلود تمام سایت موسسه تحقیقاتی حضرت ولی‌ عصر(عج)
 • خرید ناودانی در دانلود سریال پروانه با لینک مستقیم
 • بازسازی ساختمان در نرم افزار قرآن کریم به همراه ترجمه و تفسیر نمونه آیات
 • http://zahra-media.ir/wp-content/uploads/2016/09/01578.jpg

  امریکا پز حقوق بشر می دهد اما نیمی از ۳۵ هزار کلاهک هسته ای موجود در جهان در اختیار اوست . و بمب های مخربی را در آلمان مستقر نموده است که برای نابودی ۱۸ بار کره زمین کافی است .سازمان سیا بودجه ای ۱۵ برابر بودجه دیپلماتیک ایالات متحده را دارد که عموما برای خشونت و ترور و جاسوسی هزینه می شود.

   

   

  مطالب مشابه

  396 بازدید ۱ نظر »

  ارسال نظر

  آموزش دانلود از سایت

  http://www.tarfandestan.com/forum/up.php?file=1476729250478799_untitled-1.jpg

  فروشگاه سایت

  1. بهمنیار گفت:

   چرا مرگ بر آمریکا؟

   چرا مرگ بر آمریکا ؟ چون خاطرات مردم ایران از آمریکا آزار دهنده است، چون ما آمریکا را متهم نمی کنیم بلکه این تاریخ است که آمریکا را متهم می کند.
   چرا مرگ بر آمریکا ؟ چون مرگ بر آمریکا نیاز زمانه ماست و فرمولی مطمئن و خطا ناپذیر است برای در هم کوبیدن سلطه گران جهانی .
   چرا مرگ بر آمریکا ؟ چون شعار مرگ بر آمریکا سلاحی از دیانت و تدبیر است، چون حضرت امیر المومنین علی (علیه السلام) به شیعیانش یاد داد هرکس که به وقت یاری رهبرش در خواب باشد زیر لگد دشمنانش بیدار میشود و مرگ بر آمریکا فرمان قائد و رهبر معظم ماست.
   چرا مرگ بر آمریکا ؟ چون که نابودی اسرائیل در گرو شعار مرگ بر آمریکاست، و امروزه اگر رژیم صهیونیستی هر جنایتی که بر علیه مسلمانان در جهان اسلام مرتکب می شود با حمایت و پشتیبانی آمریکاست به عبارت دیگر تحقق شعار مرگ بر آمریکا در واقع تحقق نابودی رژیم منحوس اسرائیل را در پی دارد و فریاد مرگ بر آمریکا تداعی کننده نابودی اسرائیل است.
   چرا مرگ بر آمریکا ؟ چون ما باید به پیروی از فرموده مولای متقیان حضرت علی (ع) رویکرد ظلم ستیزی خود را بیشتر شتاب بدهیم، و این بسیار ناراحت کننده است که آمریکا با صهیونیست های افراطی جهود رژیم منحوس اسرائیل بخواهند به امت پیامبر خاتم به خصوص دوستان و پیروان اهل بیت پیامبر خاتم صلوات اله علیه بیش از این ستم کنند و ایران و جهان اسلام ساکت بماند.
   چرا مرگ بر آمریکا؟ چون آزادی و حقوق بشر در آمریکا یعنی تایید اعمال و کردار ارتش اسرائیل غاصب در فروختن اعضای بدن نوجوانان فلسطینی در بازار سیاه و اگر آمریکا در این موارد سکوت میکند به خاطر حرمت گذاشتن به زندگی انسانی است که با این پیوند زندگی دوباره ای به دست می آورد و این یعنی حقوق بشر امریکایی.
   چرا مرگ بر آمریکا ؟ چون مرگ بر امریکا اراده ای راسخ ، درایتی عمیق و بینش سیاسی آگاهانه و به دور از حب و بغض دنیوی می خواهد، باوری عمیق به عدالت خواهی و عشق به حریت و آزادگی می خواهد، عشق به خدا و میهن را همراه با پاکی و یک رنگی به حقیقت طلبی می طلبد، شور و شعور توحیدی و شور و شوق حسینی می خواهد، و عشقی والا به عدالت طلبی علی (ع) و لبیکی مخلصانه به امام حسین (ع) می خواهد.
   چرا مرگ بر آمریکا ؟ چون تفرقه اندازی در بین ملتها به ویژه جهان اسلام یکی از دلائلی است که امریکا را مستحق نفرت مردم ایران و مسلمانان و آزادیخواهان جهان در عرصه جهانی کرده است.
   چرا مرگ بر آمریکا ؟ چون مرگ بر امریکا فریاد و دعایی است که از آه دل مظلومان عالم به خصوص مردم مظلوم ایران در طول تاریخ برخاسته و بر می خیزد این شعار نماد نفرت از هر گونه جنایات بی شمار و زورگویی ها، چپاولگری ها و خود برتربینی های آمریکا بر مردم مظلوم ایران است و خاطرات دردناک آن هنوز هم برای مردم ایران آزار دهنده است، و نفرت و بی اعتمادی مردم ایران به دولتمردان آمریکا عمیق تر و تاریخی تر از آن است که به سادگی و با لبخندهای دیپلماتیک قابل حل و فصل باشد.
   چرا مرگ بر آمریکا ؟ چون ثروت اندوزی و زیاده خواهی های سیری ناپذیر، سردمداران نظام سلطه آمریکا را به این نتیجه رسانده تا با خلق بهانه های متفاوت بستر بی ثباتی و نا امنی ذهنی و عینی را برای افکار عمومی مردم ایران و ملت های منطقه و در اقصی نقاط جهان فراهم کنند و این بر خلاف مصالح بشریت و امنیت عمومی برای صلحی پایدار در منطقه و جهان امروز به حساب می آید لذا مرگ بر آمریکا را برای همه انسانها واجب کرده است.
   چرا مرگ بر آمریکا ؟ چون دموکراسی در آمریکا یعنی اینکه بگویند ما فقط زبان و چماق داریم و گوشی برای شنیدن نداریم و بقیه کشورها باید فقط گوشی برای شنیدن و دستی برای گرفتن هویچ داشته باشند و داشتن زبان برای آنها را سلاحی تروریستی می دانند که اگر این زبان سخن از مقاومت علیه سلطه گری آمریکا بگوید اول باید تحریم اقتصادی شود و بعد هم طبق بند هفتم منشور سازمان ملل باید پرونده آنها به شورای امنیت برود برای انجام حمله نظامی احتمالی به آن کشور.
   چرا مرگ بر آمریکا ؟ چون آزادی در آمریکا یعنی بمب های خوب پهبادهای آمریکا باید بر سر آدم های بد جهان سوم فرود آید که مخالف سلطه آمریکائی ها بر کشورشان هستند و این همان نظم نوین جهانی است که وعده اش را داده اند.
   چرا مرگ بر آمریکا ؟ چون آزادی در آمریکا یعنی زمانی که اعلام میکند سیاست ما مذاکره نکردن با تروریستهاست عیبی ندارد و این خیلی هم خوب است ولی اگر به صورت علنی در کشورهای حوزه خلیج فارس مثل قطر با تروریست های طالبان به گفتگو می نشینند باید مردم جهان بدانند این از تبصره های آزادی و حقوق بشر آمریکا برای مردم افغانستان و ملت های منطقه و جهان است و منعی ندارد.
   چرا مرگ بر آمریکا ؟ چون آزادی در آمریکا یعنی اگر کسی هولوکاست را نقد کند مثل گالیله او را تهدید به سوزاندن میکنند ولی اگر به همه مقدسات و شخصیت ها و ادیان الهی توهین کنند خوشحال هم میشوند و مگر میشود چیزی که رژیم منفور اسرائیل را خوشحال کند حقوق بشر و دموکراسی و آزادی نباشد.
   چرا مرگ بر آمریکا ؟ چون آزادی در آمریکا یعنی ازدواج مرد با مرد و یا زن با زن و دادن بچه به آنها از پرورشگاه برای بزرگ کردن یک بچه در خانه ای که دو زن و یا دو مرد همجنس باز به عنوان زن و شوهر در آن خانه زندگی میکنند و از بین بردن کانون خانواده که محل اصلی پرورش بشریت است،
   چرا مرگ بر آمریکا ؟ چون آنها همجنس گرایی را ارزشی برای آزادی امروزی میدانند ولی داشتن حجاب برای زنان را عقب ماندگی و عملی تروریستی می دانند که باعث عقب افتادگی زن ها شده است و این همان دموکراسی شیطانی غرب لیبرال است.
   چرا مرگ بر آمریکا ؟ چون آزادی در آمریکا یعنی دخالت و جنایت و چپاولگری در کشورهای دیگر برای منافع نامشروع خودشان، مثلا امریکائیان منابع کشورهای دیگر را به تاراج می برند و با رسانه های خودشان برای آزادی و حقوق بشر مردم همان کشورها دل می سوزانند.
   چرا مرگ بر آمریکا ؟ چون انتقاد از زرادخانه ها و بمب های اتمی اسرائیل یعنی مخالفت با دنیای آزاد و این یعنی عدالت، حقوق بشر، آزادی و دموکراسی آمریکایی برای همه مردم جهان و هر کس که مخالف این چیزی بگوید و حرکتی انجام بدهد یعنی بی عدالتی و زیر پا گذاشتن قانون و این اعمال برای امریکا خیلی هم عادلانه و افتخار آفرین است.
   چرا مرگ بر آمریکا ؟ چون حرف حساب آمریکا در جهان یعنی اینکه وقتی که آنها بگویند که ما با تروریست ها می جنگیم هر کسی که با آنها نباشند تروریست است و در محور شرارت قرار می گیرد هر چند خودشان این گروههای تروریست را بوجود آورده باشند.
   چرا مرگ بر آمریکا ؟ چون آزادی در آمریکا یعنی اینکه درست است که اسرائیلی های غاصب بی ریشه دارترین و سفیه ترین انسان های روی زمین هستند که از طرف همه پیامبران و ادیان الهی مطرود گشته اند و پیامبرشان هم آنها را نفرین کرده ولی در نظر آمریکا جهانیان باید بدانند که آزادی و حقوق بشر یعنی تایید تمام جنایات اسرائیل در غصب کشور فلسطین و مُهر تاییدی بر همه اعمال و کردار اسرائیل به خاطر نشاندن نمایندگان مجلس آمریکا روی صندلی هایشان.
   چرا مرگ بر آمریکا ؟ چون هنوز ادبیات سردمداران امریکا و مسئولان دستگاه دیپلماسی این کشور نسبت به ایران و ملت های جهان همان ادبیات قرون وسطایی است که با بی شرمی و گستاخیِ هر چه تمام تر و فقط با رنگ و بویی مدرن تر بر ملت ها تحمیل می شود و از موضع برتری جویانه و توهین آمیز با مردم عزتمند ایران حرف می زنند.
   چرا مرگ بر آمریکا ؟ چون فریاد برائت مردم ایران و جهان به خاطر سیاست های ظالمانه دولت آمریکاست و تا آمریکای صهیونیست پرور هست مرگ بر آمریکا هم هست و تا مردم ایران و آزادیخواهان جهان هستند مرگ بر آمریکا هم هست و در روز سیزده آبان یک بار دیگر میزان مکتبی بودن مردم ایران به نمایش گذاشته خواهد شد، مردم ایران نشان خواهند داد که هرگز نفرت انقلابی خود را نسبت به امریکا فراموش نمی کنند و فریاد برائت مسلمانان در روز سیزده آبان شعار مرگ بر آمریکا ست که اصلی ترین و مهمترین شعار مردم ایران در تظاهرات ضد استکباری مردم ایران است.
   چرا مرگ بر آمریکا ؟ چون ملت شهید پرور و استکبارستیز ایران همچنان آمریکا را شیطان بزرگ و دشمن شماره یک خود و بلکه جامعه بشری و مخل صلح و امنیت جهانی می دانند که بر اساس ادامه یافتن خوی ظالمانه و مستکبرانه امریکا، همچنان شعار مرگ بر آمریکا به عنوان اصلی‎ ترین و مهم ‎ترین شعار مردم ایران فریاد زده خواهد شد.
   چرا مرگ بر آمریکا ؟ چون اگر سران کاخ سفید آمریکا و سران جهود رژیم صهیونیستی و کودک کش اسرائیل در روی زمین وجود نمی داشتند جهان خیلی زیباتر از این و جایی بهتر برای زندگی کردن بود و اینک مردم مسلمان ایران و رهروان راستین حسین بن علی علیهم السلام با اقتداری که هزار و چهارصد سال از داشتنش محروم بودند امریکا و اربابان صهیونیست شان را همراه با این آزادی و حقوق بشر و دموکراسی رذالت گونه و جنایت بارشان را به زباله دانی تاریخ می سپارند پس همه با هم مرگ بر آمریکا

   http://bahmaneyar.blogfa.com/post-471.aspx

   [پاسخ]

  دسته بندی

  امارگیر سایت