هاست آزنا هاست خرید هاست خرید هاست لینوکس خرید هاست دایرکت ادمین ایران خرید هاست ارزان هاست ارزان آزنا هاست

جستجو
در اين سایت
در كل اينترنت

کانال تلگرام

کانال تلگرام زهرا مدیا

آخرین نظرات

هم‌سنگران

http://abatorab.ir/asset/image/logo.png http://up.yargomnam.ir/view/1000671/banner-yargomnam240-new.gif http://dl.tazyekal.ir/admin/baner240-120.jpg http://havayeharam.ir/wp-content/uploads/2015/08/folder.jpg
http://www.zahra-media.ir/wp-content/uploads/2013/04/RAHBARI.jpg
 

 

خلاصه فرمایشات رهبر معظم در سال ۱۳۹۱ (زمستان) ۱۱:۱۱
خلاصه فرمایشات رهبر معظم در سال ۱۳۹۱ (پائیز) ۱۵:۲۸
خلاصه فرمایشات رهبر معظم در سال ۱۳۹۱ (تابستان) ۱۵:۵۲
خلاصه فرمایشات رهبر معظم در سال ۱۳۹۱ (بهار) ۰۸:۴۰

کلیپ صوتی مرور اجمالی بر سخنان امام خامنه ای در فصل بهار “ اگر ما توانستیم تولید داخلى را رونق ببخشیم، مسئله‌ى تورم حل خواهد شد؛ مسئله‌ى اشتغال حل خواهد شد؛ اقتصاد داخلى به معناى حقیقى کلمه استحکام پیدا خواهد کرد. اینجاست که دشمن با مشاهده‌ى این وضعیت، مأیوس و ناامید خواهد شد. وقتى دشمن مأیوس شد، تلاش دشمن، توطئه‌ى دشمن، کید دشمن هم تمام خواهد شد…. ”
دریافت فایل صوتیmp3 حجم:۴،۰۷۱مگابایت

 

کلیپ صوتی مرور اجمالی بر سخنان امام خامنه ای در فصل پاییز ” اصلى‌ترین محور پیشرفت کشور، همین است. امام بزرگوار ما در یک حادثه‌ى مهم جنگى – که خیلى از شماها آن وقت شاید متولد هم نشده بودید – در قضیه‌ى یکى از عملیات که پیروزى‌اى به دست رزمندگان آمده بود، یک پیامى دادند. در آن پیام این نکته وجود داشت که فتح‌الفتوح انقلاب اسلامى، تربیت این جوانهاست….. ”
دریافت فایل صوتیmp3 حجم:۷،۲۵۳۱مگابایت

 

کلیپ صوتی مرور اجمالی بر سخنان امام خامنه ای در فصل تابستان” ک واقعیت دیگر این است، در هر برهه‌اى که ما در مقابل جبهه‌ى دشمن انعطاف نشان دادیم و با توجیه‌هائى عقب‌نشینى کردیم – مثلاً یک وقت گفتیم بگذارید بهانه را از دست دشمن بگیریم، یک وقت گفتیم بگذارید سوءظن دشمن را از خودمان زائل کنیم – دشمن مواضع گستاخانه‌ترى علیه ما گرفته. در آن روزى که ادبیات مسئولین ما آلوده شد به حرفها و تعبیرات تملق‌آمیز نسبت به غرب و فرهنگ غربى، در آن روز اینها ما را «محور شرارت» معرفى کردند…. ”
دریافت فایل صوتیmp3 حجم:۷،۴۴۱مگابایت

 

 

مطالب مرتبط

601 بازدید نظر: »

ارسال نظر

آموزش دانلود از سایت

http://www.tarfandestan.com/forum/up.php?file=1476729250478799_untitled-1.jpg

دسته بندی