دکتر عباسی
استاد رائفی پور
حمایت مالی زهرا مدیا

جستجو

توضیحات : «خالد عبدالوهاب الملا» از علمای سرشناس و تراز اول اهل سنت کشور عراق ـ دوشنبه ۳ آذرماه ۱۳۹۳ ـ  در نشست عمومی عصر روز دوم کنگره جریان های تکفیری اظهار داشت: در عراق جنایت ها انجام می شود خون ها ریخته می شود، مساجد، حسینه ها و کلیساها تخریب می شود.

وی ادامه داد: قبل از تغییر حاکمیت دهها کرد کشته شد و بیش از ۵ هزار روستا به خاطر برداشت غلط از نصوص بمباران شدند. در سکوت جامعه جهانی از جمله آمریکا شیعیان کشته شدند. بعد از تغییر حکومت، تکفیر به عراق آمد ما در این سرزمین زندگی می کنیم که گویی بر روی زمین پر از مین قدم بر می داریم. علت تمام این مشکلات درک اشتباه ما از متون دینی است.

این عالم عراقی با بیان اینکه احادیث زیادی در مورد حرمت خون، مال و آبروی مسلمان شنیده ایم افزود: در عراق مسیحی ها سنی ها شیعیان و ایزدی ها کشته می شوند. به خاطر برداشت غلط از مفاهیم دینی بیش از ۲۰۰ هزار از ترکمن های شیعه عراق آواره شدند. جهان چرا درمقابل این جنایات ساکت است؟

وی ادامه ما از ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ در معرض کشتار هستیم، از همان سال داد می زنیم که تکفیری ها ما را می کشند و آنها می گویند که ایران است که شما را می کشد ولی این تکفیری ها امثال زرقاوی هستند که مارا می کشند. الان از تمام فرق چند میلیون عراقی آواره هستند. زن ایزدی در بازار به ۵۰ دلار فروخته می شود.

خالد الملا درباره صدور فتوا از طرف عالمان عربستان گفت: علمای عربستان چرا زود فتوا صادر نکردند؟ ابراهیم سامرایی موسوم به ابوبکر بغدادی که مزدور آمریکا است از تیم و مجموعه خود جدا شد و خلافت خود را اعلام کرد، شما می دانید که اعلام خلافت اسلامی چیست؛ یعنی اینکه همه حکام دیگر باطل هستند. لذا زمانی که علمای عربستان دیدند که آتش به کشورهای خود می آید فتوا صادر کردند.

وی خطاب به حاضران گفت: شما در قم هستید و من به شما بصراحت اعلام می کنم که اگر ندانیم احادیث صحیح کدام است سر همه ما بریده خواهد شد. تکفیری ها هم با برداشت غلط از احادیث جنایت می کنند.

این عالم عراقی در پایان با بیان اینکه این جنگ تروریسم بر علیه امت اسلامی است افزود: مسلمانان از فتوای رهبر انقلاب اسلامی در منع اهانت و توهین به صحابه و همسران پیامبر خوشحال شدند. علمای دیگر نیز باید به وظایف خود عمل کنند.

لینک دانلود فایل

مطالب مشابه

1011 بازدید ۱ نظر »

ارسال نظر

آموزش دانلود از سایت

http://www.tarfandestan.com/forum/up.php?file=1476729250478799_untitled-1.jpg

فروشگاه سایت

 1. سجاد گفت:

  با سلام و عرض ادب.
  میخواستم ببینم اگه امکانش هست اون لوگویی که از سایت مقربین در ستون سمت چپ سایت خوبتون گذاشتید رو بردارید و برای مدتی کد پاپ اپ سایت رو قرار بدید.این هم ادرس کد:
  http://mogharrabin.ir/Forum/Catgory/1070/Post/293
  با تشکر فراوان از شما بابت زحماتی که میکشید.
  همچنین من هنوز هم مبهوت روحیه خوب شما هستم چون اگه من جای شما بودم به هیچ وجه این امکانات رو رایگان در اختیار حتی هم سنگران قرار نمیدادم..

  [پاسخ]

دسته بندی

امارگیر سایت