دکتر عباسی
استاد رائفی پور
حمایت مالی زهرا مدیا

جستجو

http://www.zahra-media.ir/wp-content/uploads/2013/10/mahramane8211.jpg

آقای روحانی سطح مذاکره کنندگان بالارفت؟

آیا غرب چیزی غیر از کاپیتولاسیون هسته ای سال ۸۲ را در خواست کرده است؟ پس چرا مدام بر طبل مذاکره می کوبید و با نشان دادن وضعیت بد اقتصادی تیم مذاکره کننده را به دادن امتیاز های بیشتر وادار میکنید؟محرمانه بودن مذاکرات ۸۲ کم بود که برای جبران توافقات جنابعالی با طرف غربی چند جوان این کشور به خاک و خون کشیده شدند که بار دیگر میخواهید کشور رابرای مدت دیگری به زیر فشار های سخت اقتصادی بکشید؟مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود آقای روحانی.مردم ایران تنها حامی شما هستند آنها حق دارند بدانند برای آنها چه تصمیمی گرفته اید.حق ندارند؟

توضیح:در مذاکرات سال ۸۲ هم،مردم نا محرم بودند.آقای روحانی در گفتگوی ویژه خبری ویژه انتخابات با اذعان به اینکه غرب عهدشکن است از مذاکرات ۸۲پشت درب های بسته سخن میگوید که بی شباهت به اوضاع این روزهای ایران نیست.در آنزمان ایران متعهد به پروتکل الحاقی شد در حالی که غرب به تعهدات خود پایبند نمیاند.آیا تاریخ دوباره تکرار خواهد شد؟براستی چرا باید تنها مردم ایران نامحرم مذاکرات باشند.باراک اوباما پس از تماس تلفنی با روحانی در مقابل دوربین حاضر میشود و از هماهنگ بودن و در جریان بودن اسرائیل از مکالمات وی با روحانی سخن به میان می آورد و در دیدار با نتانیاهو از تضمین امنیت اسرائیل سخن به میان می آورد.حال با این وجود میتوان باور کرد که سران اسرائیل از مذاکرات ایران و ۵+۱ بی خبر است؟

دو مین مورد قابل تامل این است که علیرغم وعده ای که حسن روحانی در دوران تبلیغات ریاست جمهوری مبنی بر ارتقای سطح مذاکره کنندگان گروه ۱+۵ از معاونان و مدیران کل به وزرای خارجه داده بود، اما اعضای این گروه حاضر نشدند در مذاکرات ژنو وزرای خارجه خود را اعزام نمایند و جلسات همانند گذشته در سطح معاونان و مدیران کل برگزار شد.

دانلود

مطالب مشابه

1384 بازدید ۳ نظر »

ارسال نظر

آموزش دانلود از سایت

http://www.tarfandestan.com/forum/up.php?file=1476729250478799_untitled-1.jpg

فروشگاه سایت

 1. حلال گفت:

  سلام شما که ادعای ولایتی بودن میکنید بدونید آقای خامنه ای با دکتر روحانی درمورد مذاکره کاملا موافق و از ایشان حمایت کرده اند. پس بیزحمت دهنتونو ببندید و دعا کنید عاقبت این ماجرا بخیر بشه. هم مذاکره میکنند هم قلبا به صدرنگ بودن و غیرقابل اعتماد بودن آمریکا واقف اند. توهین شما به ایشون بمعنی توهین به خامنه ای تونه. واقعا حمایت از ایشون رو گوش نکردید یا خودتون رو به … زدید؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 2. ستاره گفت:

  سلام
  حق با ایشونه چرا حتی حرف آقا رو هم گوش نمیدید؟؟
  چرا ذهنه کسایی که میان این متن رو میخونن رو آلوده میکنید؟ انشالله که مذاکرات به نتیجه خوبی میرسه که حداقل شرایط مردم بهتر شه
  مراقب صحبت هاتون باشید پیام های آقا رو جدی بگیرید البته اگر ایششون رو قبول دارید!!

  [پاسخ]

 3. ستاره گفت:

  ازتون خواهش میکنم برای حفظ آبروی خودتون و احترام به صحبت های آقا این متن نابجا رو حذف کنید

  [پاسخ]

دسته بندی

امارگیر سایت