دکتر عباسی
استاد رائفی پور
حمایت مالی زهرا مدیا

جستجو

آخرین نظرات

 • حجت جلیل پناه در 150 سخنرانی اخلاقی از استاد فروغی
 • جلیل پناه در 150 سخنرانی اخلاقی از استاد فروغی
 • خرید گل در پاسخ امام حسن (علیه السلام) به مرد یهودی
 • خرید گل در دانلود سریال بچه های بهشت با لینک مستقیم
 • محمد در پدر شهید فتنه: از خون جوانم نمی گذرم
 • جت پمپ جکوزی در واکنش دکتر عباسی به انتقال سفارت آمریکا به قدس
 • تعمیر کولر گازی در تهران در نماهنگ "ای عاشقان" باصدای محسن چاووشی
 • تعمیر کولر گازی پنجره ای در نرم افزار زندگینامه امام موسی کاظم (ع)-اندروید
 • تعمیر کولر گازی در غرب تهران در نرم افزار زندگینامه امام موسی کاظم (ع)-اندروید
 • کولر گازی در دانلود سریال مختارنامه با کیفیت HD
 • حسین صفوی در ترجمه گویای ترکی آذربایجانی قرآن کریم
 • حسین صفوی در تلاوت های علي ثابت عبد الحافظ
 • حسین صفوی در تصحیح قرائت حمد و سوره
 • بک لینک در دانلود سریال خط قرمز با لینک مستقیم
 • درب اتوماتیک در آخرین تصاویر قبل از شهادت مهدی باکری
 • Nasim در آخرین تصاویر قبل از شهادت مهدی باکری
 • تعمیر چیلر در آموزش دانلود
 • تعمیر کولر گازی در آموزش دانلود
 • http://www.ansarclip.ir/images/screenshot/1/Khabari/SardarJafari.jpg

  همین سه‌شنبه هفته گذشته بود که رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اظهارنظری از ورود این سازمان به پرونده مفاسد اقتصادی کلان کشور خبر داد. حجت‌الاسلام طائب در گفت‌وگو با تسنیم با تأکید بر اینکه «پشت‌پرده تخلفات اخیر را رصد می‌کنیم»، گفته بود: پرونده مفاسد اقتصادی کلان کشور در دستورکار سازمان اطلاعات سپاه است. وی با اشاره به اینکه این سازمان همانند گذشته به پرونده‌های مفاسد اقتصادی کلان کشور ورود می‌کند، اعلام کرد: اطلاعات سپاه در موضوع تخلف‌های اقتصادی و مسائل دیگر کشور همیشه فعال بوده و در حال حاضر پرونده‌های جدی در دستور کار دارد. طائب در آن گفت‌وگو با تأکید بر اینکه سازمان اطلاعات در حال رصد کردن پشت‌پرده تخلفات است، هشدار داده بود، اگر این روند را متخلفان ادامه بدهند مطمئن باشند با برخورد قاطع و قانونی روبه‌رو خواهند شد.

  هشدار طائب اما چندان طول نکشید که درست یک هفته بعد با دستگیری و بازداشت دو مدیر بانکی رنگ عملیاتی به خود گرفت. فارس روز سه‌شنبه نوشت: علی رستگار، مدیرعامل معزول بانک ملت با دستور مراجع قضایی و توسط سازمان اطلاعات سپاه بازداشت شده است. رستگار یکی از مدیرانی بود که در جریان افشای حقوق‌های نجومی مدیران دولتی و بانکی از سمت خود استعفا کرده بود! همچنین معاون بین‌الملل رستگار  به دست سازمان اطلاعات سپاه بازداشت شد.

  سردار سرلشکر محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه که برای شرکت در همایش فرماندهان و مسئولان نیروی زمینی سپاه به مشهد سفر کرده است، روز گذشته در حاشیه این همایش وقتی که با خبرنگاران مواجه شد، در پاسخ به سؤالی، ابعاد جدیدتری از دستگیری‌های روز سه‌شنبه باز کرد. وی درباره دستگیری مدیرعامل معزول بانک ملت گفت: فرد مذکور به سبب حضور در پرونده اقتصادی بزرگ‌تری که برخی سیاسیون و افراد دیگر در آن حضور داشته‌اند، دستگیر شده است. جعفری در توضیح بیشتر گفت: یکی از پروژه‌های اطلاعاتی سپاه رصد و بررسی پرونده‌های مرتبط با مباحث امنیتی، بحث نفوذ و بحث فسادهای اقتصادی است که دنبال می‌کند. این هم یکی از پروژه‌هایی است که وقتی به قوه قضائیه گزارش شد، ما دنبال کردیم و پس از صدور حکم توسط دستگاه قضایی، دستور دستگیری نیز صادر شد. فرمانده‌کل سپاه پاسداران عنوان کرد: مردم تصور می‌کنند این دستگیری در رابطه با دریافت حقوق‌های نجومی بوده است؛ قطعاً دریافت آن حقوق‌ها یکی از تخلفات بوده، اما فرد مذکور به‌دلیل حضور در یک فساد اقتصادی بزرگ‌تر دستگیر شده ‌است. وی در پاسخ به اینکه آیا دستگیری‌ها ادامه دارد، اظهار داشت: در این پرونده برخی سیاسیون و افراد دیگر نیز حضور داشته‌اند.

  تلاش‌های داخلی و خارجی برای تضعیف سپاه

  بخش دیگری از سخنان فرمانده کل سپاه اشاره به تلاش عوامل داخلی و خارجی برای تضعیف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود. وی گفت: دشمن، امریکایی‌ها و مخالفان داخلی به دنبال این هستند تا ارزش‌های انقلاب اسلامی را استحاله و حرکت انقلاب را در کشور کند کنند، از این رو در تلاشند سپاه را که پرچمدار حفظ و نگهداری انقلاب اسلامی است، با فعالیت‌های خود تضعیف کنند. فرمانده‌ کل سپاه پاسداران با اشاره به آمادگی قابل وصف نیروهای سپاه در سراسر کشور تأکید کرد: آمادگی و روحیه تمامی کارکنان سپاه در کشور به‌گونه‌ای است که از اهداف خود دست نخواهند کشید و همواره به توسعه و نشر انقلاب اسلامی ادامه خواهند داد. سرلشکر جعفری افزود: امروزه با توجه به شرایط منطقه و اتفاقات کشورهای همسایه مردم باید بیشتر قدر این امنیت را بدانند و برای حفظ آن در کنار نیروهای نظامی و اطلاعاتی تلاش کنند.

  پیام رزمایش‌ها آمادگی دفن کردن دشمن در خلیج فارس

  سرلشکر جعفری در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برگزاری رزمایش‌های متعدد در طول سال در سراسر کشور گفت: امسال رزمایش‌های بسیاری در کشور برگزار خواهیم کرد تا ضمن حفظ آمادگی نیروی نظامی خود، پیام خود را به دشمن مبنی بر آمادگی دفن‌کردن آنها در آب‌های خلیج‌فارس برسانیم. وی در رابطه با دستگیری‌های تیم‌های تروریستی اخیر در کشور اظهار داشت: تنها برخی از نیروهایی که در کشور دستگیر شده‌اند وابسته به داعش بوده‌اند و سایر تروریست‌ها به گروه‌های ضدانقلاب تعلق داشته‌اند. داعش در زمینه اقدام و انجام عملیات‌های تروریستی در کشور هیچ قدرتی نداشته و با فعالیت‌های اطلاعاتی نیز درصدد هستیم جلوی این اتفاقات را بگیریم. فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: برخی از اینها ضدانقلاب‌های معمولی هستند که هر ماه تعدادی از آنها در جنوب‌شرق و شمال‌غرب کشور توسط چشم‌های بینای سپاه رصد شده یا توسط دستان پر توان نیروهای اطلاعاتی دستگیر یا کشته می‌شوند. سرلشکر جعفری ضمن تقدیر و تشکر از تمامی مردم ایران تأکید کرد: مردمی ‌بودن امنیت در کشور ما یک عامل بسیار مهم است و می‌توان گفت که ما عزت، اقتدار و امنیت خود را پس از الطاف الهی مدیون مردم هستیم.

   

   

  مطالب مشابه

  282 بازدید نظر: »

  ارسال نظر

  آموزش دانلود از سایت

  http://www.tarfandestan.com/forum/up.php?file=1476729250478799_untitled-1.jpg

  دسته بندی

  امارگیر سایت