دکتر عباسی
استاد رائفی پور
حمایت مالی زهرا مدیا

جستجو

آخرین نظرات

 • ya zahra 135 در تلاوتهای کوتاه و به یاد ماندنی
 • ya zahra 135 در دانلود سریال مختارنامه با کیفیت HD
 • رویال سازه در دانلود سریال امام علی (ع) با کیفیت HD
 • سفارش اینترنتی شیرینی در مجموعه مداحی و مناجات های علی فانی
 • ساک دستی در ارتباط معنوی با امام زمان علیه السلام
 • مرکز مشاوره خانواده غرب تهران در تلاوتهای کوتاه و به یاد ماندنی
 • اجاره خودرو در اعلانات سایت
 • soheila در اعلانات سایت
 • نرخ کرایه نیسان بار بین شهری در نماهنگ ضد برجام ( با صدای علی اسدی )
 • نرخ کرایه نیسان بار بین شهری در نماهنگ ضد برجام ( با صدای علی اسدی )
 • علی در دانلود سریال مختارنامه با کیفیت HD
 • کاشی الوند در نرم افزار اندرویدی کودکانه مهد قرآن + قرآن صوتی
 • ya zahra 135 در گلچین مداحی ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع)
 • مجید در گلچین مداحی ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع)
 • کسب درآمد از تلگرام در دانلود تمام سایت موسسه تحقیقاتی حضرت ولی‌ عصر(عج)
 • خرید ناودانی در دانلود سریال پروانه با لینک مستقیم
 • بازسازی ساختمان در نرم افزار قرآن کریم به همراه ترجمه و تفسیر نمونه آیات
 • تور جام جهانی در سریال همه چیز آنجاست
 • وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران چندی پیش خبری را اعلام کرد که در واقع پس از خبر شکار پهپاد جاسوسی امریکا، دومین ضربه اطلاعاتی ایران به سیا در ظرف کمتر از دو هفته بود. بر اساس این خبر، دستگاه امنیتی کشور موفق شده در یک عملیات پیچیده، جاسوس کارکشته سیا را که آموزش‌ها و دوره‌های مختلفی را در امریکا دیده بوده و امتحان‌های موفقی را نیز در پروژه عراق پس داده بوده و اکنون وظیفه داشته که با نفوذ به سیستم امنیتی کشور دام اطلاعاتی پهن کند، شناسایی و بازداشت کند.

  فیلم مستند مهار شده، شامل اعترافات جاسوس دستگیر شده سازمان سیا در ایران و ماجرای عملیات وزارت اطلاعات جهوری اسلامی ایران در دستگیری این جاسوس آمریکایی ایرانی تبار سازمان سیا با لینک مستقیم به همراه متن مستند در ادامه مطلب قابل دریافت است.

  فیلم مستند مهارشده / دستگیری جاسوس سازمان سیا در ایران

  فیلم مستند مهارشده / دستگیری جاسوس سازمان سیا در ایران

   

   

   

   

   

  زمان: ۱۸ دقیقه

  کیفیت: TVRip (عالی)

  کاری از: باشگاه خبرنگاران جوان

   

  واشنگتن سال ۲۰۰۸

  به دستور باراک اوباما میز ایران در سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا سیا مامور می‌شود تا علاوه بر هزینه‌های گذشته، فعالیت‌های خرابکارانه و جاسوسی که تا کنون انجام می‌داده، پروژه‌ای سه جانبه را بسیار محرمانه و با همکاری موساد و MI6 طراحی کند. یعنی علاوه بر ترور و جنگ رسانه‌ای ‌سیا تمام توان خود را برای فاز سوم طرح‌ به کار می‌گیرد راهی برای نفوذ.

  حکمتی (جاسوس دستگیر شده سیا در ایران): تمام مواردی که نیاز داری تا این ماموریت را انجام بدی با جزییات دونه دونه بهت یادمی‌دهند.

  نیاز سازمان سیا جدی است که این پروژه با فوریت و جدیت تمام در دستور کار قرار می‌گیرد. یک تیم ویژه مامور می‌شود تا زبده‌ترین فرد را برای نفوذ به دستگاه اطلاعات ایران انتخاب کند. فرد مورد نظر در آریزونای آمریکا متولد شده و سابقه یک دهه آموزش‌های فشرده اطلاعاتی را در رزومه خود دارد، نام برده در آگوست ۲۰۰۱ در قسمت اطلاعات ارتش آمریکا مشغول به کار می‌شود.

  حکمتی (جاسوس دستگیر شده سیا در ایران): سال ۲۰۰۱ دبیرستان را تمام کردم و تصمیم گرفتم وارد ارتش آمریکا بشوم، آگوست ۲۰۰۱ رسماً لباس ارتش آمریکا را پوشیدم و آموزش‌های مختلف نظامی اطلاعاتی را دیدم. از آموزش‌های عمومی و ویژه نظامی به دانشگاهی مخصوص فرستاده می‌شود تا در کنار آموزش‌های اطلاعاتی زبان‌های خاورمیانه‌ای را نیز بیاموزد.

  حکمتی: وقتی که فهمیدند من کمی فارسی بلدم، کمی عربی بلدم، گفتند که ما دوست داریم شما را بفرستیم به یک دانشگاهی که عربی یادبگیری.

  حکمتی حالا به تحلیل گر اطلاعات تبدیل شده که با پوشش نظامی ارتش امریکا وارد خاک عراق می‌شود.

  ماموریت حکمتی در عراق، شناسایی افرادی بین مقام‌های عراقی است که گرایش به امریکا دارند، امریکا می‌تواند با صرف هزینه، آنها را عروسک خیمه شب‌ بازی خود بکند.

  حکمتی: نظر مقامات عراقی را در مورد امریکا و حضور نظامیان امریکایی در عراق بررسی می‌کردم، هدف‌مان این بود که در بین سران و مقام‌ها، افرادی که تمایل به امریکا دارند، پیدا کنیم و کاری کنیم که در روز وقوع هر مسئله ای اینها از نظامیان و امریکا حمایت کنند و بعد از ارسال گزارش‌های ما به اطلاعات ارتش، مأموران امنیتی جلسه‌ای مخفیانه با این مقام‌ها برگزار می‌کردند و سعی می‌کردند رابطه نزدیک‌تری را برقرار سازند.

  حکمتی باید افرادی را بیابد که اهداف امریکا را در خاک عراق تامین کند.

  حکمتی: تاجایی که می‌توانند امور کشورها را کنترل می کنند، مخصوصاً بحث نفت را، آمریکا قصد داشت تا با تصرف چاه‌های نفت عراق سازمان اوپک را ورشکست کنند و کاری کند که نفت فقط به دلار معامله شود، تا قدرت امریکا مقابل چین و روسیه بیشتر باشد، یکی از دلایل حضور نظامی آمریکا در عراق اینکه در خاورمیانه حضور داشته باشد و با نفوذ در گروه‌های اسلامی در بین مردم مسلمان نفوذکند و انحراف ایجاد کند. امریکا با پوشش آوردن دموکراسی آمد یکی دیگر از اهداف آمریکا کنترل خاورمیانه از جمله ایران، سوریه، لبنان، عراق، بحرین و حتی تونس بود تا ایران برای این کشورها الگو نشود.

  حکمتی خیلی زود باید خود را به مقامات مافوق ثابت کند به طوری که بلافاصله پس از پایان ماموریت چند ماهه در عراق به استخدام چندین شرکت اطلاعاتی در می‌آید. دارپا مرکز پیشرفته تحقیقاتی و اطلاعاتی متعلق به وزارت دفاع آمریکا است و حکمتی را از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۷ به خدمت گرفت.

  KumaGames شرکت بازی سازی با همکاری سیاKumaGames شرکت بازی سازی با همکاری سیا

   

   

   

   

   

  پس از دارپا حکمتی به KUMAGAMES می‌رود شرکتی رایانه‌ای که از سازمان سیا پول می‌گیرد تا فیلم‌ها و بازی‌های خاصی را برای تغییر افکار عمومی در خاورمیانه طراحی و رایگان توزیع کند واین بازی هدفش این بود که مردم عراق و همه دنیا را قانع کند که کاری که آمریکا دارد در کشورها می‌کند، کار خوبی است.

  حکمتی: رئیس کوما به من زنگ زد و گفت: من از طریق دارپا رزومه شما را گرفتم و ما یک برنامه داریم که دوست‌داریم با ماهمکاری کنید.

  انتخاب حکمتی برای این است که سیا توانایی وی در دقت به جزئیات محیط و تفکر برای آمریکا را بسنجد. پس از کوما، CUBIC کمپانی و شرکت خصوصی که پنهانی به کارهای اطلاعاتی می‌پردازد. تغییر این شرکت‌ها در فاصله زمانی کوتاه به خاطر اینه که حکمتی آموزش‌های مختلف را در پوشش کار در شرکت‌های مختلف بیاموزد و ضمن اینکه دوستان و همراهان وی به ماهیت ماجرای وی پی نبرند.

  حکمتی: این شرکت هم یک پوششی بود برای سازمان سیا و فقط رئیس شرکت می‌دونه که شما با سازمان کار می‌کنید.

  تیم ویژه‌ای که میز ایران در سیا مامور کرده بود سرانجام حکمتی را برای عملیات پیچیده نفوذ انتخاب می‌کند اما حکمتی باید پیشاپیش برای این ماموریت مهم و استراتژیک محک زده و آموزش ببیند.

  حکمتی: ژولای ۲۰۰۹ خانمی با من تماس گرفت که می‌گفت کارمند دولت است اسمش دولارس بود.

  این آزمون‌ها به همین جا ختم نمی‌شود حکمتی بارها تست دروغ سنجی و روان‌شناسی و معاینات پزشکی را با موفقیت پشت سر می‌گذارد تا دولارس مامور گزینش سیا با وی تماس بگیرد و اعلام کند که تحقیقات خاتمه یافته و حکمتی باید منتظر تماس آنها بماند و در این فاصله حکمتی به عنوان نیروی ویژه به BAESYSTENS فرستاده می‌شود.

  حکمتی: یک تماس گرفته شد از BAESYSTENS که باید اونجا بری به عنوان تحلیل گر اطلاعات و اونجا ماموریت‌ها می‌گیری از مرکز اطلاعات در عراق که یک رئیس داری اونم بهت ماموریت می‌دهد.

  حکمتی در عراق حدود دو سال استفاده از سیستم‌های محرمانه و جمع‌آوری اطلاعات از اماکن و اشخاص مختلف به طور کاربردی را فرا می گیرد در این بین سیا می‌کوشد تا پوششی مناسب ، برای ماموریت بزرگ وی بیابد.

  واشنگتن ۲۰۱۱

  حکمتی: یک زن به من زنگ زد گفت بیا پیش ما در واشنگتن او گفت این مراحل آموزش که در عراق فرا گرفتی می‌خواستیم ببینیم شما اگر امکانات و ظرفیت خوبی دارید برای این پروژه فکر می‌کردیم که از شما چطوری استفاده کنیم.

  میز ایران در سیا که در مقابله با سرویس اطلاعاتی ایران شکست‌هایی پی‌درپی خورده است پروژه نفوذ را حیاتی می‌بیند و با فوریت و جدیت تمام آن را دنبال می‌کند و از این رو بزرگ‌ترین ماموریت حکمتی که سفر به ایران است در هتل واشنگتن به وی ابلاغ می‌شود.

  حکمتی: من رفتم یک آقایی آمد و یک ساعت و نیم سوالاتی پرسید و گفت:‌ ما برنامه‌هایی برات داریم اگه تو این کار موفق باشی بیشتر بهت آموزش و کار و سفر می‌دهیم برای این کار هم نیاز داره که بری ایران آیا برای این کار حاضری یا نه؟ من گفتم آره.

  مامور سیا با دادن توضیحات ریز و دقیق حکمتی را برای انجام این ماموریت بزرگ توجیه می‌کند و به وی اطمینان می‌دهد با پوششی که برای او ایجاد می‌کنند هیچ مشکلی پیش نیاید. دو طرف طی سه روز بارها نوع مواجه با ماموران اطلاعاتی با پوشش حکمتی را تمرین می‌کنند.

  حکمتی: بعد در مورد این داستان این‌قدر تکرار و سوال و تمرین کردیم تا سناریو را خوب بلد شدیم.

  سیا تصمیم گرفته تا یکی از زبده‌ترین نیروهایش که در زمینه‌های مختلف اطلاعاتی آموزش دیده و حالا دیگر از سطح تحلیل‌گر اطلاعاتی بالاتر رفته با پوشش یک دلال اطلاعات در مسیر دستگاه امنیتی ایران قرار دهد تا نفوذ صورت گیرد، برای این کار فرد مورد نظر به هر طریق ممکن اعتماد سازی کند.

  حکمتی: اینکه شما میرید یک منبع می‌شوید برای وزارت اطلاعات، سه هفته می‌ری اطلاعات هماهنگ شده را بهشون می‌دی و یک پولی هم می‌گیری و بعد برمی‌گردی.

  حکمتی اجازه دسترسی به سری‌ترین سیستم‌های اطلاعاتی را پیدا می‌کند تا برای جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز پروژه نفوذ، به پادگان بگرام افغانستان فرستاده می‌شود و در این هنگام، شبکه‌های مختلف ایران که تحرک و فعالیت‌های بگرام را زیر نظر دارند از حضور یک آمریکایی ایرانی تبار در این پادگان مطلع می‌شوند. حکمتی سپس با پروازی به دبی می‌رود.

  حکمتی: از پایگاه بگرام تا کابل ۴۵ دقیقه فاصله است. من در یک مرکز جاسوسی کار می‌کردم که در بگرام مستقر بود. من از بگرام یک سری پرواز داشتم که یکی از آنها از خط بگرام به دبی بود. دو روز در دبی مستقر بودم و از آنجا یک بلیط گرفتم و به تهران آمدم.

  حجم اطلاعاتی که حکمتی آورده، به گونه‌ای است که هر سرویس اطلاعاتی در مواجهه با آن خود را در مقابل منبعی مهم می‌بیند و سعی می‌کند تا علاوه بر صحت سنجی، هر طور شده این منبع را از دست ندهد و نیاز اطلاعاتی‌اش را به‌وسیله آن برآورده کند و این همان دامی است که برای ایران پهن شده است.

  هر سرویس اطلاعاتی نیاز به اطلاعات دارد. هر سرویس اطلاعاتی نیاز به منابع دارد و مخصوصا ایران که با امریکا دشمن است. سازمان سیا در این پروژه به دنبال ایجاد اثر انگشت یا ردپای سرویس اطلاعاتی ایران است تا هر طور شده، لااقل یکی از ماموران امنیتی ایران را به دام بیاندازد و پس از درخواست اطلاعات از حکمتی، به توانمندی و نیازهای ایران اشراف یابد تا بتواند آن را به‌عنوان حربه‌ای علیه ایران قرار دهد.

  حکمتی: نقشه آنها بود که اولش یک‌سری اطلاعات ارزشمند را مفت بدهند که بعد ببینند اطلاعات خوبی است یا نه و بعدا با من تماس بگیرند. کسی که تشنه باشه بهش آب می دی، نمی پرسه آب را از کجا گرفتی و آب می خوره و می گه خیلی ممنون.

  ولی دستگاه امنیتی ایران بر این تشنگی اشراف یافت. با ارزیابی درستی اطلاعات، به فرعی بودن کار پی می‌برد و با شناسایی مسیرها و راه‌های اعزام فرستاده که حکمتی از آنها عبور کرده بود، پروژه نفوذ را کنترل و مهار می‌کند. سربازان گمنام امام زمان(عج)؛ این مجاهدان خاموش جمهوری اسلامی ایران با ردگیری و مهار فرستاده نه تنها پروژه نفوذ را با شکست مواجه کردند، بلکه شبکه گسترده جاسوسی با طیف وسیعی از اطلاعات ستاد را شناسایی و منهدم کردند تا روش‌های واسطه‌ها و همکاران این شبکه جاسوسی در اعتبار نیروهای اطلاعاتی جمهوری اسلامی قرار گیرد و بار دیگر نقشه بدخواهان این مرز و بوم فنا شود.

  دانلود فایل (های) این نوشته :

  »» بخش تصویری
  .::. دانلود با کیفیت بالا .::.
  (فرمت: MP4 – ابعاد تصویر: ۵۷۶*۷۲۰)
  (حجم کل: ۸۵ MB )
  لینک اصلی | لینک کمکی
  تاریخ ماندگاری لینک اصلی: نا محدود
  منبع: MobinMedia.ir

   

  مطالب مشابه

  2789 بازدید نظر: »

  ارسال نظر

  آموزش دانلود از سایت

  http://www.tarfandestan.com/forum/up.php?file=1476729250478799_untitled-1.jpg

  فروشگاه سایت

  دسته بندی

  امارگیر سایت