دکتر عباسی
استاد رائفی پور
حمایت مالی زهرا مدیا

جستجو

فیلم مستند چرخاندن حلقه فیلم عرب های بد / Reel Bad Arabs Documentary / هالیوود، عرب ستیزی و اسلام هراسی / زیرنویس فارسی / لینک مستقیم دانلود

در یک قرن اخیر در فیلم های سینمای هالیوود،چه آنهایی که در مورد خاورمیانه و اعراب ساخته شده و چه آنهایی که ربطی به اعراب نداشته اند سعی شده است آن طور که سیاست مداران غربی می خواهند، چهره اعراب نمایش داده شود.

این مستند توسط جک شاهین (Jack Shaheen) پروفسور بازنشسته دانشگاه ایالت ایلی نوی جنوبی آمریکا ساخته شده. پدر او یک لبنانی مسیحی است که به آمریکا مهاجرت کرده است. او این مستند را از روی کتابی تحت همین عنوان ساخته است.
دکتر شاهین، در تلاش و تحقیق خستگی ناپذیر خود، نزدیک به هزار فیلم و برنامه تلویزیونی را بررسی کرده و پی برده که بدنام ترین افراد روی پرده های سینما، اعراب و مسلمانان هستند. او برای اثبات این موضوع تصاویر زیادی از فیلمهای مورد نظر خود را در کتاب و مستندش جمع آوری و ارائه کرده است.

فیلم مستند چرخاندن حلقه فیلم عرب های بد / Reel Bad Arabs Documentary / زیرنویس فارسی

فیلم مستند چرخاندن حلقه فیلم عرب های بد / Reel Bad Arabs Documentary / زیرنویس فارسی

مدت زمان : ۴۵ دقیقه

کیفیت : DVDRip (خیلی خوب)

کاری از :  جک شاهین [Jack Shaheen] 

منبع فایل : بیداری اندیشه

 

این مستند در چندین بخش ارائه شده است: مقدمه، افسانه های سرزمین اعراب، تهدید اعراب: هالیوود و سیاست خاورمیانه، کمپانی ترور: شیطانی نشان دادن فلسطینیان و مسلمانان، تنها عرب های خوب، اسلام هراسی و در نهایت، فهمیدن واقعیت.

فیلم مستند هالیوود، عرب ستیزی و اسلام هراسی / Reel Bad Arabs Documentary / زیرنویس فارسی

فیلم مستند هالیوود، عرب ستیزی و اسلام هراسی / Reel Bad Arabs Documentary / زیرنویس فارسی

این مستند به بررسی موشکافانه جنبه های افترایی و تهمت آمیز تاریخ سینما علیه اعراب و مسلمانان پرداخته است. فیلمهایی که اعراب را بیابان نشین های دزد نشان می دهد که زنان و دوشیزگانی مطیع و سر به زیر دارند. امیر و شیخ هایی با ثروت زیاد که گردانندگان اصلی گروهک های تروریستی هستند.

آنچه در این فیلم های هالیوودی گفته می شود این است که اگر عربی را دیدید و دلقک نبود، تاجر چرب زبان نبود و شیخ منحرف جنسی هم نبود، پس قاعدتا او یک تروریست هواپیماربای بمب گذار است!!! این، مشابه روشی است که نازی ها برای بد نام کردن یهودیان و کولیها استفاده می کردند.

 

 

دانلود فایل (های) این نوشته :

 

»» بخش تصویری
.::. دانلود با کیفیت خوب .::.
(فرمت: MP4 – ابعاد تصویر: ۲۶۴*۳۵۲)
تاریخ ماندگاری لینک اصلی: نا محدود
منبع: MobinMedia.ir

 

مطالب مشابه

5242 بازدید نظر: »

ارسال نظر

آموزش دانلود از سایت

http://www.tarfandestan.com/forum/up.php?file=1476729250478799_untitled-1.jpg

فروشگاه سایت

دسته بندی

امارگیر سایت