دکتر عباسی
استاد رائفی پور
حمایت مالی زهرا مدیا

جستجو

 

علی خلیلی طلبه جوان ۱۹ ساله‌ای است که دو سال پیش در تاریخ ۲۵ تیر ماه سال ۱۳۹۰ در حین بازگشت از هیئت در جریان نهی از منکر عده ای از اراذل و اوباش که قصد ربودن دو دختر جوان را داشتند، به شدت مورد ضرب و شتم قرار گرفته و از ناحیه شاهرگ گردن مصدوم شد.
 

او که به شدت دچار خونریزی شده بود به حالت اغما رفته و بسیاری از بیمارستان های تهران از پذیرش وی سر باز زدند.(بیش از بیست بیمارستان) در نهایت به سختی در یکی از بیمارستان های خصوصی بستری شد اما پزشکان امید زیادی به مداوای وی نداشتند.
 

در طول ۲ سال گذشته روند درمانی این طلبه جوان همچنان ادامه داشته و به موازات آن تلاش برای رسیدگی به پرونده قضایی او نیز همچنان در حال انجام بود که به هیچ نتیجه قابل قبول وشایسته ای نرسید.

 

ضارب این طلبه ناهی از منکر، تنها به دو سال حبس محکوم شد! که این حکم نیز به طور کامل اجرا نشد و خبرهایی می رسد که او بار دیگر دست به اقدامات مشابهی زده است.
 

قصور عجیب دادگاه در محاکمه ضارب این بسیجی در حالی است که آیت الله آملی لاریجانی ریاست قوه قضائیه در همان ایام گفته بود ایجاد ناامنی در جامعه با سلاح سرد نیز حکم محاربه و اعدام را به دنبال دارد!! قوه ‌قضائیه باید پاسخ گو باشد که چرا چنین حکمی که هیچ قاطعیتی در آن وجود ندارد و احتمال تکرار جرم را بالا می‌ برد، صادر کرده است؟
 

دو سال است که این طلبه انقلابی در بستر بیماری است و از درد فراوان جسمی و نیز از بی تفاوتی مسئولان رنج می برد. در این مدت آنچه نصیبش شده اجر الهی و بی مهری مسئولین ذی ربط است!
 

وقتی تا مدت ها هیچ کس به این طلبه جوان که به وظیفه شرعی و انقلابی خود عمل کرده و از ناموس شیعه دفاع نموده، هیچ توجهی نمی کند! و پس از فشار افکار عمومی و ورود رسانه ها و انجام یک تجمع عدالت خواهانه با عنوان "لبیک یا امیر" مسئولان ذی ربط تازه یادشان می افتد که باید اقدامی انجام دهند!
 

وقتی هزینه های گزاف بیمارستان و هزینه های درمانی به روی دوش خانواده این طلبه جوان سنگینی کرده و به علت عدم پذیرش وی در بیمارستان های دولتی و تحمیل هزینه های گزاف مربوط به جراحی های مکرر، پدر وی مجبور به فروش خانه مسکونی خود می گردد!
 

بخشی از روده علی خلیلی به دلیل آسیب بافت‌های سلولی مورد عمل جراحی قرار گرفته و برداشته شده است، بخش‌هایی از ریه او نیز نیاز به پیوند دارد اما در حال حاضر به دلیل ثابت نبودن شرایط وی امکان عمل وجود ندارد، او قدرت تکلم نداشته و به کمک یک دستگاه به سختی صحبت می کند.
 

نکته قابل توجه اظهارات برخی همچون رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر مبنی بر جانباز بودن این بسیجی است ولی هنوز پس از گذشت دو سال پرونده وی برای ثبت در بنیاد شهید و امور ایثارگران در پیچ و خم های ناتمام اداری به سر می برد و به نتیجه نرسیده است! +

 

جمعی از عدالتخواهان ولایتمدار به همراه حجت الاسلام علیرضا جهانشاهی طلبه عدالتخواه سیرجانی به ملاقات آقای علی خلیلی جانباز امر به معروف و نهی از منکر رفتند.

 

کلیپ تصویری زیر بخشی از درددل های خانواده و دوستان این طلبه جوان است که از مشکلات فروان پیش رو می گویند.

 

 

 

کلیپ تصویری

 

 

کیفیت بالا

۸۳ مگابایت

دانلود کلیپ تصویری

[ لینک مستقیم ]

 

 

 

 

کیفیت متوسط

۳۱ مگابایت

دانلود کلیپ تصویری

[ لینک مستقیم ]

 

 

 

*  تصاویر زیر مربوط به دیدار اخیر آیت الله حائری شیرازی با این طلبه ناهی از منکر می باشد که دوران بسیار دشواری را سپری می کند.

 

 

 

 

مطالب مشابه

2230 بازدید ۲ نظر »

ارسال نظر

آموزش دانلود از سایت

http://www.tarfandestan.com/forum/up.php?file=1476729250478799_untitled-1.jpg

فروشگاه سایت

 1. محسن گفت:

  به حق فاطمه الزهرا(س) این مسئولین از نظام جمهوری اسلامی ریشه کن بشن.
  آمین

  [پاسخ]

 2. زهرا گفت:

  فقط خدا کمکت کنه ایشالا که درست میشه

  [پاسخ]

دسته بندی

امارگیر سایت