در اين سایت
در كل اينترنت

آخرین نظرات

آمار سایت

http://dwgir.com/wp-content/uploads/2016/11/ads240.gif http://abatorab.ir/asset/image/logo.png http://up.yargomnam.ir/view/1000671/banner-yargomnam240-new.gif http://dl.tazyekal.ir/admin/baner240-120.jpghttp://havayeharam.ir/wp-content/uploads/2015/08/folder.jpg

http://www.shiaupload.ir/images/79433227151524729052.gif

دانلود مذهبی

http://www.zahra-media.ir/wp-content/uploads/2014/10/jahanshahi11.jpg

در ادامه مذاکرات باشگاه پرسپولیس و رئال مادرید پیرامون بازی دوستانه ۲ تیم در تهران این مذاکرات از سر گرفته شود و البته به توافق هم رسید.اما مهتر از آمدن ستاره‌های کهکشانی رئال مادرید به تهران موضوع عکس یادگاری آقای سیاسی رئیس هیئت مدیره پرسپولیس با یک واسطه در جلسه با رئال مادرید است.این فرد کسی نبود جز “امیرحسین جهانشاهی” که قبلا هم در مذاکرات رویانیان مدیرعامل سابق با رئالی ها هشدار داده بودیم که این فرد یک معاند قسم خورده ایران اسلامی است و از عوامل موساد است اما به نظر می‌رسد کسی این هشدارها را جدی نگرفت و پس از این گاف بزرگ آقای سیاسی که این روزها خیلی دوست دارد تیتر یک روزنامه‌ها و مجلات و دیگر رسانه‌ها باشد در یک اظهار نظر عارفانه و عالمانه گفته‌اند “اطلاعاتی از این شخص ندارم وی فقط نگذاشت مذاکرات متوقف شود ونقشی در این قضیه نداشته است”

اولا که اگر جهانشاهی نقشی در مذاکرات نداشته قضیه عکس یادگاری و … اسم کوچک صدا کردن چه بوده؟ و این فرد در این جلسه چه می‌کرده است؟

دوم اینکه آقای سیاسی گفته‌اند که وی را نمی‌شناختند!

واقعا بعید است مردم عادی ما در کوچه و بازار هم معاندین نظام را می‌شناسند و سابقه جهانشاهی این موضوع را نشان می‌دهد اما شما که به عنوان سفیر ایران و نماینده یک باشگاه دولتی به قول خودتان با ۳۰ میلیون هوادار، چطور به خودتان اجازه دادید بدون اطلاع از افراد حاضر در جلسه، با آنها عکس یادگاری بگیرید و دور یک میز بنشینید؟

اینکه آقای رئیس هیئت مدیره ادعا می‌کند این نمی‌دانستم و نمی‌شناختم و کی بود کی بود من نبودم را بهانه می‌کند، عذر بدتر از گناه است.جهت اطلاع آقای سیاسی و دیگر دوستانتان که خودشان را در همه موارد برتر از دیگران می‌دانند و به خودشان اجازه می‌دهند به جای دیگران هم تصمیم بگیرند.

بیوگرافی کامل این نوکر سرسپرده آمریکا و موساد را منتشر می‌کنیم شاید بالاخره شما ایشان را بشناسید اما آب رفته باز نمی‌گردد حتی اگر بازی با رئال مادرید را از دست بدهید.

امیرحسین جهانشاهی زاده شهریور ماه سال ۱۳۴۱ است. در دوران معاصر اعضاء خانواده وی همگی در دستگاه حکومت طاغوت پهلوی اول و دوم حضور داشتند و به نوعی جهانشاهی تربیت شده دست همان افرادی است که ایران را به یک کشور ضعیف و وابسته به استکبار ساخته بودند.

جهانشاهی تحصیلاتش را در رشته اقتصاد در فرانسه به پایان رسانده است و تا سال ۱۳۶۵ نیز به عنوان مشار و امور مالی در این کشور شاغل بوده است.

وی یکی از سرمایه‌گذاران کارهای بزرگ ساختمانی پاریس، مادرید و بارسلونا است و سرمایه‌گذار عمده در شرکت‌هایی از قبیل بویگ، لاگارده، آواس و ویوندی بوده است.

جهانشاهی که با گرفتن ژست طرفداری از حقوق بشر می‌داند و مذهبی‌ها را عامل آسیب‌های احتمالی ایران می‌خواند. وی در سال ۲۰۰۱ کتاب درهم شکستن استبداد سوم را منتشر کرد و اسلام را خطری جدی خواند.

امیرحسین جهانشاهی یک ایرانی است که تابعیت اسرائیل غاصب را دارد. وی ۹ سال در رژیم صهیونیستی دوره‌های مبارزه با اسلام را دیده است.

وی خود بارها در طراحی حملات تروریستی و اقدامات خرابکاران در ایران مشارکت داشته است.

امیرحسین جهانشاهی در هر حال تاکید داشته است که «ما برای سرنگونن کردن نظام ایران از هر شیوه‌ای استفاده می‌کنیم.» اینها نکاتی چند از شخصی است که جاسوس موساد و دست‌پرورده اسرائیل غاصب است که آقای سیاسی رئیس هیئت مدیره پرسپولیس با وی عکس یادگاری گرفته است و افتخار می‌کند که ستاره‌های کهکشانی مادرید با واسطه‌گری وی به ایران می‌آیند.

آقای سیاسی عجیب است که جهانشاهی را نمی‌شناسید و حتی به هشدارهای زمان رویانیان نیز توجه نداشته‌اید. بازی با رئال مادرید مبارکتان باشد. اما گاف بزرگی دادید که از یک سیاسی بعید است.و اما آن‌هایی که سیاسی را به ورزش آورده‌اند و ریاست هیئت مدیره را به وی داده‌اند باید یادشان باشد فوتبال یک نوع سیاست است و تاثیرش از خیلی بخش‌های دیگر بیشتر است.

سیاسی نیاز به یک کلاس سیاسی دارد که سیاست را بشناسد. اما این گاف، گافی بزرگ است و بیشتر از ۳۰ میلیون تماشاگر پرسپولیس بیننده دارد.

دانلود

مطالب مرتبط

497 بازدید نظر: »

ارسال نظر

عضویت در کانال تلگرام سایت

آموزش دانلود از سایت

http://www.tarfandestan.com/forum/up.php?file=1476729250478799_untitled-1.jpg

دسته بندی