در اين سایت
در كل اينترنت

آخرین نظرات

آمار سایت

http://dwgir.com/wp-content/uploads/2016/11/ads240.gif http://abatorab.ir/asset/image/logo.png http://up.yargomnam.ir/view/1000671/banner-yargomnam240-new.gif http://dl.tazyekal.ir/admin/baner240-120.jpghttp://havayeharam.ir/wp-content/uploads/2015/08/folder.jpg

http://www.shiaupload.ir/images/79433227151524729052.gif

دانلود مذهبی

http://www.zahra-media.ir/wp-content/uploads/2013/12/hesan1.jpg

سید حسن نصرالله در جریان ترور شهید عماد مغنیه گفت: «این شهادت (که منتظرش بودیم) ما را غافلگیر نکرد. چرا که ما پیرو مکتبی هستیم که پیامبرانش شهیدند، و ائمه اش شهیدند و فرماندهانش شهیدند.»
حاج حسان اللقیس هم از قافله ‏ی شهدا عقب نماند. به گفته‏ ی بیانیه‏ ی حزب الله، عامل این ترور اسرائیل است. اتهامی که مقاومت حق دارد به کسی بزند که حاج حسان بیش از بیست و پنج سال او را ذلیل کرده بود.
المنار در این گزارش، روایت ترور را (آن گونه که منابع امنیتی و جنایی احتمال بیشتری می دهند رخ داده باشد) روایت می کند:
نیمه شب سه شنبه، حاج حسان اللقیس با ماشین شخصی‏ اش در حال برگشتن به منزل خود بوده است. در بررسی صحنه‏ ی جنایت [که در پارکینگ مجتمع محل سکونت حاج حسان رخ داده] مشخص است که این مجتمع، با فاصله‏ ی یک باغ کوچک، به بلوار کمیل شمعون متصل است. و این باغ کوچک امکان نفوذ به مجتمع از بلوار را می‏دهد. کما اینکه دیوار و میله‏ های این باغ هم ارتفاع کمی دارد و پریدن از روی آن ساده است.
شهید حسان در حال ورود به مجتمع بوده تا ماشینش را در جای همیشگی پارک کند. منابع معتقدند در اینجا، طرفی که مسئولیت رصد حاج حسان را داشته به تیم ترور برای تحرک، علامت داده. تیم ترور هم –که تا این لحظه تعداد افرادش مشخص نشده- در اینجا شروع به حرکت می‏کند و از طریق همان باغ، از بلوار به سمت مجتمع و سپس خودروی فرمانده شهید می‏ روند.
در همان لحظه شهید در حال اتمام پارک کردن ماشینش بوده. تیم ترور، عمدا پشت ماشین قرار می‏گیرند تا حاج حسان آنها را نبیند و وقتی شهید می‏خواهد وسایلش را از صندلی کناری بردارد، تیم ترور به او نزدیک شده و با سلاحی که مجهز به صدا خفه کن بوده پنج گلوله به او شلیک می‏کنند. تیم ترور پوکه ‏های گلوله‏ ی ۹ میلی متری را در صحنه‏ ی جنایت باقی گذاشتند که سپس در آنجا پیدا شد.
حاج حسان اللقیس شهید شد و تیم ترور هم از همانجا که آمده بود بازگشت.
دشمن تحرکات حاج حسان را با همه جزئیاتش رصد کرده و عمدا در صحنه‏ی جنایت آثاری (از قبیل پوکه‏ ی گلوله و ردپا) باقی گذاشت تا بدین ترتیب، اتهام را از خودش دور کند [چون اسرائیل  در ترورهایش چنین آثاری باقی نمی‏گذارد].

منبع :رجا نیوز

تهیه شده در واحد مانیتورینگ مستضعفین MOSTAZAFIN.TV

این کلیپ را میتوانید در ۴ نسخه ببینید و دانلود نمایید

 

 

دانلود

مطالب مرتبط

954 بازدید نظر: »

ارسال نظر

عضویت در کانال تلگرام سایت

آموزش دانلود از سایت

http://www.tarfandestan.com/forum/up.php?file=1476729250478799_untitled-1.jpg

دسته بندی