در اين سایت
در كل اينترنت

آخرین نظرات

آمار سایت

http://dwgir.com/wp-content/uploads/2016/11/ads240.gif http://abatorab.ir/asset/image/logo.png http://up.yargomnam.ir/view/1000671/banner-yargomnam240-new.gif http://dl.tazyekal.ir/admin/baner240-120.jpghttp://havayeharam.ir/wp-content/uploads/2015/08/folder.jpg

http://www.shiaupload.ir/images/79433227151524729052.gif

دانلود مذهبی

http://www.ansarclip.ir/images/screenshot/1/Shohada/M-H-ShahidHamidSiahkaliMoradi.jpg

مدافعان حرم نامی است که برای رزمندگان حاضر در سوریه و در خط مقدم مبارزه با گروه های تکفیری و تروریستی بکار می رود، افرادی که دست از جان شسته و برای حفظ مکتب اهل بیت(ع) و مواجهه با مزدوران جاهل و نادان، پای در این میدان گذاشته اند.

هر از چند گاهی خبر شهادت برخی از مدافعان حرم زینبی در جامعه منتشر می شود و نشان می دهد هنوز باب شهادت بسته نشده و هستند کسانی که برای دفاع از اسلام ناب، جانشان را فدا کنند.

گفت وگو در مورد آرمان و هدف شهدای مدافع حرم و بیان خاطرات آنها از زبان همسرانشان، سبب گرامیداشت یاد و راهشان و نیز ترویج فرهنگ جهاد و شهادت می شود.

مجموعه مستند «ملازمان حرم» کاری از تلویزیون اینترنتی نصر، در هر قسمت با حضور همسران یکی از این شهدا تولید می شود؛ دکتر شهره پیرانی همسر شهید رضایی نژاد از شهدای هسته ای کشورمان به عنوان مجری با این زنان فداکار و صبور به گفت وگو می نشیند و از آنها در مورد دوران زندگی مشترک با همسران شهیدشان می پرسد.

در چهاردهمین قسمت همسر شهید حمید سیاهلکی مرادی در برنامه حضور می یابد.

او در خاطراتش می گوید که شهید سیاهکالی همواره عقیده داشت کسی که برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) می رود، باید مانند حضرت عباس(ع) به شهادت برسد.

شهید سیاهلکی می گفت در پاییز بهترین اتفاقات برایم می افتد؛ به گفته همسرش آنها در پاییز عقد کردند، عروسی شان در پاییز برگزار شد، در پاییز به سفر کربلا رفتند و سرانجام در پاییز، حمید به شهادت رسید.

سید هاشم موسوی تهیه کنندگی «ملازمان حرم» را بر عهده دارد.

 

 

مطالب مرتبط

509 بازدید نظر: »

ارسال نظر

عضویت در کانال تلگرام سایت

آموزش دانلود از سایت

http://www.tarfandestan.com/forum/up.php?file=1476729250478799_untitled-1.jpg

دسته بندی