در اين سایت
در كل اينترنت

آخرین نظرات

آمار سایت

http://dwgir.com/wp-content/uploads/2016/11/ads240.gif http://abatorab.ir/asset/image/logo.png http://up.yargomnam.ir/view/1000671/banner-yargomnam240-new.gif http://dl.tazyekal.ir/admin/baner240-120.jpghttp://havayeharam.ir/wp-content/uploads/2015/08/folder.jpg

http://www.shiaupload.ir/images/79433227151524729052.gif

دانلود مذهبی

http://www.ansarclip.ir/images/screenshot/1/Shohada/M-H-ShahidEsmeilSiratnia.jpg

سید اسماعیل سیرت نیا از جمله شهدای مدافع حرم است؛ او از نیروهای سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) بود که در عملیات مستشاری در سوریه به وسیله اصابت ترکش خمپاره به ناحیه پهلو و پشت سرش به فیض شهادت نائل آمد.

شهید سیرت نیا متولد سال ۱۳۵۷ اهل رشت و ساکن تهران بود که آبان ماه امسال در جریان عملیات محرم در نزدیکی حلب سوریه به جمع یاران شهیدش پیوست.

طیبه راسخ محمدی پور همسر شهید سیرت نیاست که ۹ سال زندگی مشترک با او را تجربه کرد؛ خانم محمدی پور در این قسمت از مجموعه «ملازمان حرم» از خاطراتی می گوید که از نخستین روزهای زندگی با شهید سیرت نیا برایش به یادگار مانده و طی ۹ سال زندگی با او نیز همواره تداوم داشته اند.

آشنایی این دو با هم بر اساس سنت های خانوادگی بوده ولی بعد از اینکه پیمان ازدواج با یکدیگر بستند، عهد کردند که زندگی شان نه بر مبنای اهداف مادی، بلکه برای رسیدن به هدف مطلقه آفرینش انسان یعنی معنویت و کمال بنا نهاده شود.

خانم راسخ محمدی پور تعریف می کند که سید اسماعیل مردی بود که از اعمال قلبش به خانواده اش محبت می کرد و هیچ وقت حالت تصنعی نداشت، این محبت او نیز در امداد عشق و ارادتی بود که به خدای خویش و اهل بیت(ع) داشت و سرانجام جانش را در راه دفاع از همین آرمان والا اهدا کرد.

سید هاشم موسوی تهیه کنندگی مجموعه ملازمان حرم را بر عهده دارد.

 

 

مطالب مرتبط

625 بازدید نظر: »

ارسال نظر

عضویت در کانال تلگرام سایت

آموزش دانلود از سایت

http://www.tarfandestan.com/forum/up.php?file=1476729250478799_untitled-1.jpg

دسته بندی