در اين سایت
در كل اينترنت

آخرین نظرات

آمار سایت

http://dwgir.com/wp-content/uploads/2016/11/ads240.gif http://abatorab.ir/asset/image/logo.png http://up.yargomnam.ir/view/1000671/banner-yargomnam240-new.gif http://dl.tazyekal.ir/admin/baner240-120.jpghttp://havayeharam.ir/wp-content/uploads/2015/08/folder.jpg

http://www.shiaupload.ir/images/79433227151524729052.gif

دانلود مذهبی

چهارمین قسمت مجموعه «ملازمان حرم» به موضوع گفت وگو با همسر شهید محرم ترک اختصاص دارد.

طی سال های اخیر به ویژه ماه های گذشته، افراد مختلفی در راه دفاع از حرم حضرت زینب کبری(س) در سوریه، و در مبارزه با داعشی ها و دیگر گروه های تروریستی تکفیری به شهادت رسیده اند و خون سرخ آنها، موجب امنیت این حرم مقدس شده چه اینکه فرهنگ جهاد و شهادت، هیچگاه رنگ نمی بازد و همچون دژی مستحکم در برابر اندیشه سلفی گری مقاومت می کند.

«ملازمان حرم» عنوان مجموعه ای است درباره شهدای مدافع حرم، کسانی که وظیفه خود را در مبارزه با تکفیری ها دانستند و در این مسیر تا شهادت پیش رفتند.

دکتر پیرانی همسر شهید رضایی نژاد از شهدای هسته ای ایران اجرای این برنامه را بر عهده دارد و در هر قسمت، به گفت وگو با همسر یکی از شهدای مدافع حرم می نشیند.

بیان خاطراتی از این شهدا از زبان همسرانشان که نزدیک ترین افراد به آنها بوده اند و اتفاقاتی که رخ داد تا تصمیم بگیرند گام در مسیر دفاع از حرم زینبی بگذارند بخش های مختلف «ملازمان حرم» را تشکیل می دهد همچنین تصاویری آرشیوی از عکس ها و فیلم های این شهدا نیز به نمایش در می آید؛ این بار خانم پیرانی به سراغ همسر شهید محرم ترک رفته و با او در مورد خاطراتی از همسر شهیدش گفت وگو می کند.

محرم ترک یکی از فرماندهان ایرانی است که در همان روزهای نخست درگیری به سوریه رفت و نامش به عنوان اولین شهید مدافع حرم ایرانی ثبت شد؛ او چهار سال قبل در دی ماه سال ۱۳۹۰ به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

 

دانلود

مطالب مرتبط

465 بازدید نظر: »

ارسال نظر

عضویت در کانال تلگرام سایت

آموزش دانلود از سایت

http://www.tarfandestan.com/forum/up.php?file=1476729250478799_untitled-1.jpg

دسته بندی