جستجو
در اين سایت
در كل اينترنت

آخرین نظرات

آمار سایت

http://abatorab.ir/asset/image/logo.png http://up.yargomnam.ir/view/1000671/banner-yargomnam240-new.gif http://dl.tazyekal.ir/admin/baner240-120.jpg http://havayeharam.ir/wp-content/uploads/2015/08/folder.jpg

http://www.shiaupload.ir/images/79433227151524729052.gif

http://abatorab.ir/asset/image/logo.png

دانلود مذهبی

http://www.zahra-media.ir/wp-content/uploads/2014/05/paiam1.jpg

فیلمی که  مشاهده می‌کنید، پیام تسلیت امام خمینی(ره) به مناسبت شهادت استاد مطهری است که در مدرسه فیضیه قم توسط حجت‌الاسلام مرحوم مروی قرائت می‌شود. در بخشی از بیانیه امام(ره) آمده است:

«بسم اللّه الرّحمن الرّحیم انّاللّه وانّا الیه راجعون‏. اینجانب به اسلام و اولیاى عظیم الشّأن و به ملّت اسلام و خصوص ملّت مبارز ایران، ضایعه اسف‌انگیز شهید بزرگوار، متفکّر، فیلسوف و فقیه عالی‌مقام مرحوم آقاى حاج شیخ مرتضى مطهّرى قدّس سرّه را تسلیت و تبریک عرض مى‏ کنم؛ تسلیت در شهادت شخصیتى که عمر شریف و ارزنده خود را در راه اهداف مقدّس اسلام صرف کرده و با کجروی‌ها و انحرافات مبارزه سرسختانه کرده؛ تسلیت در شهادت مردى که در اسلام‌شناسى و فنون مختلفه اسلام و قرآن کریم کم نظیر بود. من فرزند بسیار عزیزى را از دست داده‏‌ام و در سوگ او نشستم که از شخصیت‌هایی بوده که حاصل عمرم محسوب مى‏‌شد».

نکته جالب در این فیلم ماتم و چهره شکسته امام امت است که قلبش از شهادت استاد مطهری جریجه‌دار شده است.

در ادامه نیز مجری می‌گوید:‌ تشییع جنازه مرحوم آیت‌الله مطهری ساعت ۳.۳۰ از میدان امام برگزار می‌شود. شاگردان این مرحوم به میدان غفاری بروند و از آنجا وسیله آماده است.

در پایان مردم امام را با شعار الله اکبر بدرقه می‌کنند.

مطالب مرتبط

558 بازدید نظر: »

ارسال نظر

عضویت در کانال تلگرام سایت

آموزش دانلود از سایت

http://www.tarfandestan.com/forum/up.php?file=1476729250478799_untitled-1.jpg

دسته بندی