پربازدیدترین ها

http://s7.picofile.com/file/8252370376/banner09.gif

جستجو

http://dl5.zahra-media.ir/dr%20abbasi/daneshgahi/dr%20abbasi-daneshgahi-esfahan-Jomhuri%20dahom-88.2.21/dr%20abbasi-daneshgahi-esfahan-Jomhuri%20dahom-88.2.21.jpg

جمهوری که بود، جمهوری که هست، جمهوری که نیست، جمهوری دهم 

|دسته بندی:سخنرانی دانشگاهی|
|موضوع:جمهوری که بود، جمهوری که هست، جمهوری که نیست، جمهوری دهم- تالار دکتر شریعتی دانشگاه اصفهان|
|زمان:21 اردیبهشت 88|
| مدت:3 ساعت و 22 دقیقه|
فایل تصویری (mp4)
فایل صوتی (mp3)

[تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif]

 

در این سخنرانی مهم و حماسی که در ایام پیش از انتخابات دهم ریاست جمهوری در اردیبهشت ۸۸ در تالار شریعتی دانشگاه اصفهان انجام شد، دکتر حسن عباسی، در ابتدا به بررسی خط­مشی و رویکرد دولت‌های مختلف پس از انقلاب پرداخت و به سیاست خارجی جمهوری هفتم و هشتم (دوران اصلاحات)، نتیجه آن و بازخورد این عمل کرد در انتخابات جمهوری نهم اشاره کرد. در ادامه وی با بیان ورود جمهوری نهم به خطوط قرمز غرب در حوزه سیاست خارجی، به بررسی عملکرد جمهوری نهم در حوزه سیاست داخلی نظیر: انرژی هسته‌ای، تکنولوژی فضایی، خصوصی سازی و اصل ۴۴ و… پرداخت.

این برنامه ۳ ساعت و ۸ دقیقه­ای که شامل سخنرانی، تریبون آزاد (و البته هوچی­گری، شانتاژ و اختلال در نظم جلسه)  همراه بود، بازخوردها و نتیجه‌های خیلی خوبی داشت. به جز مطالب دقیق و کارشناسانه ارائه شده در این همایش که البته به خاطر شانتاژ و هوچی‌گری عده‌ای به پایان نرسید! چیزی که به صورت واضح و شفاف و آشکار و بی‌پرده مشخص شد، چهره واقعی تفکر اصلاح طلبی (از نوع دوم خردادی آن) و داعیه داران حمایت از میرحسین موسوی بود.

 

بخش اول: بررسی سیاست خارجی جمهوری هفتم و هشتم [دوران اصلاحات]، نتیجه آن و بازخورد این عمل کرد در انتخابات جمهوری نهم.

بخش دوم: ورود جمهوری نهم به خطوط قرمز غرب در حوزه سیاست خارجی [برخی دانشجویان سعی در به هم زدن صحبت‌های دکتر عباسی را دارند.

بخش سوم: بررسی عملکرد جمهوری نهم در حوزه سیاست داخلی: انرژی هسته‌ای، تکنولوژی فضایی، خصوصی سازی و اصل ۴۴ و…

بخش چهارم: بررسی موضوع عملکرد اسفندیار رحیم مشائی، مدرک جعلی کردان و انتقاد جریان اصول گرایی به این دو موضوع و در ادامه بررسی این نکته که ریشه‌های “کردانیسم” را سید محمد خاتمی‌در سیستم دولتی آغاز کرد [موضوع مدرک نداشته خاتمی‌و استفاده از عنوان آن در طول ۱۶ سال فعالیت مدیریتی در سطوح مختلف کشور.

بخش پنجم: درخواست مناظره اطلاح طلبان با دکتر عباسی از طرف دانشجویان و اعلام این موضوع که چهره‌های اصلاح طلب از مناظره با دکتر حسن عباسی فرار می‌کنند. افرادی مانند: حسن روحانی، تاجیک، محسن آرمین و… [به عنوان نمونه، فایل صوتی مناظره دکتر حسن عباسی و محسن آرمین در دانشگاه شهید بهشتی در سال ۸۱ پیرامون اظهارات و حکم‌هاشم آغاجری، در انتهای همین مطلب برای دانلود قرار داده شده است.

بخش ششم: ادامه موضوع عدم پذیرش مناظره از طرف اصلاح طلبان و شروع هوچی‌گری و برهم ریختن همایش از طرف حامیان میر حسین موسوی، که دکتر عباسی می‌گوید:

” این هم از ادب کسانی است که می‌خواهند کشور را در دست بگیرند… مادامی‌که اهل هو و جنجال و فریادید به هیچی نمی‌رسید. مادامی‌که اهل شانتاژ و اهل جوسازی و اهل این هستید که نگذارید برنامه به نتیجه برسه و بعد بیایید حرف بزنید به هیچ چی نمی‌رسید. من ۱۵ ساله دارم امثال شما را می‌بینم. عاقبتش علی افشاریه. خوشبختم که چهره ای از آینده روی کار آمدن اصلاح طلبان را نشان دادند و نشان دادند که قرار اینها بیایند سر کار فقط فحش بدن، فریاد بزنن، هو کنند و جنجال کنند. اگر راست می‌گید که اهل منطقید ساکت می‌نشستید که بحث تمام بشه و به نتیجه برسه…”

بخش هفتم: در ادامه جو سازی و فحاشی و شانتاژ طرفداران موسوی و بر هم زنندگان مراسم، تعدادی از دانشجویان شعار می‌دهند “سلام بر موسوی و…” که دکتر عباسی در پاسخ می‌گوید:

“بیچاره موسوی که طرفداراش شمایید. موسوی اگر قرار باشه با شما کشور را راداره کنه، کشور به چه فلاکتی می‌افته.”

در این قسمت دکتر از دانشجویان می‌پرسد که آیا مایل به ادامه بحث هستسند که اکثر دانشجویان خواستار ادامه بحث می‌شوند که طرفداران موسوی شروع به هو و داد زدن می‌کنند.

حسن عباسی: “همواره جماعت اهل هو کسایی بودن که هیچ کدام از آدمهای شاخصشان که برای سخنرانی می‌آیند نمی‌توانند یک متن روشمند ارائه کنند، من نتیجه‌ای که می‌خواستم از بحثم بگیرم، تا الان گرفتم، نتیجه‌ام این بود که یک جریانی با شانتاژ، کشور را به دست گرفته بود و امروز مجدداً می‌خواهد با شانتاژ کشور را به دست بگیرد، روشش برای اداره کشور هو کردنه، اهل منطق و حرف نیست و این آن نتیجه‌ای است که می‌خواستم بگیرم و شما شاهدش بودید و…”

بخش هشتم: در ادامه، صحبت‌های دکتر عباسی نیمه کاره باقی می‌ماند و تریبون آزاد برگزار می‌شود و دکتر عباسی به پرسش‌های برخی از دانشجویان اصلاح طلب حامی‌موسوی، در رابطه اوضاع اقتصادی ایران و جهان پاسخ می‌دهد.

بخش نهم: در ادامه تریبون دانشجویی، نمایندگانی از ستاد میر حسین موسوی سوالاتی را در رابطه به انتقاد از سیاست خارجی دولت نهم مطرح می‌کند که دکتر عباسی به آن نیز پاسخ می‌دهد.

بخش دهم: در انتهای جلسه، دکتر عباسی در ادامه پاسخ به سوال امنیت ملی و سیاست خارجی جمهوری اسلامی‌ایران، به موضوع هولوکاست به عنوان ملاک شناخت آزادی بیان در غرب می‌پردازد و می‌گوید:

“مبنای مشروعیت دین، اسلام و ایرانی را انسان امریکایی، اسرائیلی و اروپایی می‌بره زیر سوال، یک بار یکی از مبانی مشروعیت غرب [هولوکاست] را ایران به چالش کشید تا بگه اگر تو وارد خط قرمز من بشی، منم برای اینکه مشروعیت تو را زیر سوال ببرم حرف برای گفتن دارم… “

در ادامه دکتر عباسی به برخی عقب نشینی‌های دوران اصلاحات و موضع گیری‌های زبونانه برخی نویسندگان و روشنفکران و سیاسیون اشاره می‌کند که در این موقع، برخی از دکتر می‌خواهند که مانند مشائی، نام آنها را ببرد و دکتر پاسخ می‌گوید:

“… میشه مثل پیرمؤذن، فاطمه حقیقت جو، اکبر گنجی، محسن سازگارا… مگر خاک فرهنگی این مملکت را محسن سازگارا به توبره نکشید…. آنهایی که در حلقه کیان، بنیان‌های اسلام و نظام را زیر سوال بردند، امروز کجای آمریکا زندگی می‌کنند؟… یک مشائی را توی دولت احمدی نژاد کردن چماق، که خود ما هم بهش نقد داریم. من لیست ۲۵۰ آدمی‌که از دفتر آقای خاتمی‌حقوق می‌گرفتند که زیرآب اسلام را بزنند منتشر می‌کنم. آقای میر حسین موسوی باید تکلیفش را با جریانی که ۲۵۰ نفرش جاسوسی می‌کنه روشن کنه، والسلام”.

 

6602 بازدید ۲۲ نظر »

ارسال نظر

آموزش دانلود از سایت

http://www.tarfandestan.com/forum/up.php?file=1476729250478799_untitled-1.jpg

فروشگاه سایت

 1. irani گفت:

  سلام
  ممنون

  ya ali 110 پاسخ در تاريخ بهمن ۱۸م, ۱۳۹۱ ۸:۲۴ ب.ظ:

  سلام
  یا علی

 2. داوود گفت:

  سلام
  یک سوال !
  این سایت دقـــیقا از چه تاریخی آغاز به کارکرده ؟

  ya ali 110 پاسخ در تاريخ اسفند ۱۹م, ۱۳۹۱ ۲:۱۴ ق.ظ:

  سلام
  خود سایت در تاریخ 31 بهمن 90
  قسمت استاد رائفی پور از اردیبهشت 91
  قسمت دکتر عباسی هم از دی ماه 91

 3. محسن گفت:

  سلام، دوستان عزیز خسته نباشید.
  من هر کاری کردم نتونستم سخنرانی آقای دکتر عباسی(جمهوری که بود، جمهوری که هست، جمهوری که نیست، جمهوری دهم ) رو دانلود کنم میشه محبت کنید برام ایمیلش کنید؟

  ya ali 110 پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۵م, ۱۳۹۲ ۲:۳۴ ب.ظ:

  سلام
  الان تست کردم درست بود
  بی زحمت دوباره دانلود کن

 4. محسن گفت:

  راستی یادم رفت بگم !
  کارتون حرف نداره. آفرین

  ya ali 110 پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۵م, ۱۳۹۲ ۲:۳۴ ب.ظ:

  یا علی

 5. محمد گفت:

  سلام هر كاري كردم دانلود نشد چرا

  ya ali 110 پاسخ در تاريخ خرداد ۸م, ۱۳۹۲ ۸:۵۰ ق.ظ:

  سلام
  http://www.zahra-media.ir/abbasi/?p=3131

 6. مهیار گفت:

  بازم عالی الحق که شنیدن صدای حق برای احمق ها تلخ است

 7. هادی گفت:

  سلام و خسته نباشید
  لینکش خرابه
  ممنون از سایت خوبتون

  ya ali 110 پاسخ در تاريخ مرداد ۱۴م, ۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ ق.ظ:

  سلام
  http://www.zahra-media.ir/abbasi/?p=3384

 8. مهلبون گفت:

  بسم الله الرحمان الرحیم
  اللهم صل علی محمّد و آل محمّد و عجل فرجهم
  سلام شبت بخیل و نیکی
  ممنان اژ زحماتت خیر ببینی
  ان شاء الله که همه مون بتونیم در راستای خیر اژش استفاده بتونیم
  سلامتو سرفراژ بباشی در پناه آفلیدگال مهلبون به امید ظهور گل حضرت فاطمه زهرا (س)

 9. farshad گفت:

  برای آقای عباسی متاسفم…الآن بعد چند سال میبینیم که چه گلی دولت دهم و یازهم به سر ما زد….برای منافع سیاسی و جناحی خودشون به آدمایی که محبوب مردم و جوانان هستند توهین کردند یک طرفه و حتی اجازه دفاع هم ندادند چهار سال!!!
  عامه ئمردم رو با حرفای زیبا و به اسم دین گول زدند و دم از پاک دستی !!!!!! میزنند!!!!!
  “در آخرالزمان باطل و حق طوری در هم می آمیزد که جز با ایمانان حق را تمیز ندهند از باطل و ما بقی در جهلی عمیق فرو روند”
  و آنهایی که متهم شدند چه صبور و با آرامش سکوت کردند تا مردم ،خود چهره ی پوپولیسم را ببینند..و خود مردم به سویشان برگردند

  سایتتون بجز این یه پست واقعا حرف نداره و عالیه.
  اجر تون با خدا

 10. بیگانه گفت:

  موسوی و کروبی و خاتمی مورد علاقه مردمن؟؟!!!چرا خودتونو جمع میبندین؟؟آره حتما به خاتمی که ادم اجیر کرده بود واسه ی شبهه انداختن در تشیع علاقه دارن کسایی که دنبال نابودیه اسلام و تشیع هستن

 11. امیر گفت:

  سلام دلیل خاصی داره که دکتر لیست اون ۲۵۰ نفرو اعلام نکرده؟
  اگه اعلام کردن و ما خبر نداریم لطفا لینک بدید

  ya ali 110 پاسخ در تاريخ بهمن ۱۵م, ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ب.ظ:

  سلام نه اعلام نکرده فقط تو همین سخنرانی اسم چندتاشونو میگه مثل محسن کدیور و فاطمه خقیقت جو و چندتای دیگه

 12. hamed گفت:

  خدا اجرت بده شیخ

 13. نوید گفت:

  سلام داداش میشه بیای تلگرام کارت دارم @payamgirshomaاینم ایدیم بعدشم اینکه کاش راعفی پور رو سخنرانی هاشو نمیذاشتی

  ya ali 110 پاسخ در تاريخ مهر ۱۵م, ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ:

  سلام چرا؟

 14. پرویز گفت:

  سلام.برای چه

بسم رب الشهدا و الصدیقین

سلام

من از تاریخ 2 آذر به مدت حدود 10 روز نیستم و نمیتونم با نظرات جواب بدم

اگر خدا خواست برگشتم جواب میدم اگرم نه حلالمون کنید

بشنوید ای مردمان حق پرست

عشق حیدر از ازل در تار و پودم بوده است

ذکر مولا فاتح قلب همست

ذکر حیدر روز و شب یا فاطمست

یا علی مدد

دسته‌ها

آمار سایت