پربازدیدترین ها

http://s7.picofile.com/file/8252370376/banner09.gif

جستجو

http://dl5.zahra-media.ir/dr%20abbasi/tv%20show/Raz/dr%20abbasi-tv%20show-Raz-Reba%20jang%20ba%20khoda-90.2.15/dr%20abbasi-tv%20show-Raz-Reba%20jang%20ba%20khoda-90.2.15.jpg
 
|دسته بندی:برنامه های تلویزیونی|
|موضوع:ربا جنگ با خدا|
|زمان:15 اردیبهشت 90|
| مدت:1 ساعت و 20 دقیقه|
 
 
فایل تصویری (mp4)
 
 
فایل صوتی (mp3)
 

[تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif][تصویر: heart.gif]

 

گزارشی از این برنامه:

استاد حسن عباسی به صورت رسمی‌خط مقدم جبهه جنگ با بانک (ربا) را در سوم خرداد طی مراسم دانشگاه تهران اعلام کرد. وی بانک را نظامی‌ربا محور خواند و نظرات علمای قم را در رابطه با این موضوع که نظام اقتصادی ایران نظامی‌ربوی ست اعلام داشت. دکتر عباسی در برنامه راز به انتقاد از بانک مرکزی و شورای فقهی آن پرداخت و صدا سیما را مبلغ جنگ با خدا معرفی کرد، چرا که ربا همان جنگ با خداست. در این میان بانک مرکزی و عوامل آن را کسانی که با خدا در جنگ هستند تلقی کرد.

در ابتدای این برنامه بخشهایی به معرفی دکتر نایل فرگوسن (استراتژیست جوان نزدیک به جمهوری خواهان، استاد تاریخ اقتصاد دانشگاه‌هاروارد و جایگزین احتمالی هنری کسینجر) و مستند ترقی پول با اجرای وی، مصاحبه با حضرت آیت الله مکارم شیرازی در مورد کارمزد و بهره بانکی و مصاحبه با دیوید موسی پیتکاک درلندن در مورد نقایص و خطرات بانکداری اختصاص یافت.

حسن عباسی افزود: به جز حضرت سلیمان نبی که با اراده‌های گسترده الهی در دوره کوتاهی موفق به جنگ با “ربا” شده بود هیچ پیامبری در دوره نبوتش و هیچ امام معصومی‌این شرایط را نداشت که بتواند با ربا جنگ کند. وی با بیان اینکه جنگ با صدام جنگ بین حق و باطل بود گفت: امروزه جنگ نظام سلطه، سیاسی و فرهنگی نیست. بلکه اقتصادی است. امروز وقتی سخن از مهندسی فرهنگی جمهوری اسلامی‌می‌کنیم این امر در مهندسی اقتصادی کشور نهفته است.وی در خصوص مواجهه جمهوری اسلامی‌با شقوق پدیده لیبرالیسم افزود: آنچه که در ۳۰ سال گذشته در مواجهه و مهاجه با لیبرالیسم سیاسی گفته شد به پیروزی رسید. اما هرگاه هر فرد اصول گرا و حزب اللهی و متدینی به جنگ با لیبرالیسم اقتصادی رفت، به یک چهره لیبرال تبدیل شد.

وی همچنین گفت: متاسفانه جمهوری اسلامی‌در مواجهه با لیبرالیسم سیاسی و فرهنگی موفق بوده، اما در مواجهه با پدیده ای به نام لیبرالیسم اقتصادی شکست خورده است. جریان لیبرالیسم سیاسی و فرهنگی زیر سوال است. اما جریان لیبرالیسم اقتصادی در تارو پود و بند بند و سلول سلول جمهوری اسلامی‌ریشه دوانده است و کسی یارای مبارزه با آن را ندارد. این استراتژیست ارشد مرکز بررسی‌های دکترینال، با بیان اینکه در کلام حضرت روح الله و مقام معظم رهبری، بارها و بارها بحث مبارزه با لیبرالیسم مطرح شده است، گفت: در نامه‌ای که امام (ره)برای عزل منتظری، از جانشین رهبری نوشتند مطرح کردند که نگرانی ایشان این است که منتظری کشور را به دست لیبرالیست‌ها خواهد داد و منتظری را که درجه فقاهتش بر هیچکس پوشیده نبود به خاطر طرد لیبرالیسم از صحنه کنار گذاشت. مساله جنگ با خدا چیزی نیست که بانک مرکزی ادعا کند که اینگونه نیست و ما شورای فقهی داریم. کلمه بانک مترادف با رباست. این را پرفسور نایل فرگوسن که یک دانشمند یهودی آمریکایی است می‌گوید. جریان اقتصادی مخوف و مافیایی که در سی سال گذشته به طور خزنده و بی سروصدا نظام اقتصادی لیبرالی را به وسیله بانک در کشور نهادینه می‌کند، همان جریانی است که به جنگ با خدا رفته است.

وی نظام اقتصادی جمهوری اسلامی‌ایران را نظامی‌صددرصد کاپیتالیستی و سرمایه داری دانست و تصریح کرد: با التقاط الفاظ بانکداری اسلامی‌این مشکل حل نمی‌شود. ‌مفاهیم بانک اسلامی، فمنیسیم اسلامی، کمونیسم اسلامی‌مفاهیمی‌التقاطی هستند و مفهوم بانکداری اسلامی‌تنها به معنی جنگ با خدای اسلامی‌است!

رئیس مرکز مطالعات استراتژیک سیستم ربوی در کشور را ریشه در اقتصاد پول مبنا دانست و ‌اظهار داشت: پارادیم موجود در اقتصاد جمهوری اسلامی‌ایران پول مبنا است، اقتصاد پول مبنا مبتنی بر ۳ نهاد بانک، بورس و اوراق قرضه است و در جهان با این ۳ نهاد یهود، نهادینه شده است. این تحلیل‌گر مسائل استراتژیک با اشاره به اینکه در اقتصاد جمهوری اسلامی‌ایران نیز اوراق قرضه، بورس و بانک یهودی وجود دارد گفت: یهود در این زمینه صاحب دکترین است و می‌گوید که به همه ربا بدهید و از کسی ربا نگیرید. به این ترتیب سازو کار بانکی را رقم زدند و دوم به همه وام و قرض بدهید و از هیچکس قرض نگیرید و به این ترتیب نظم اوراق قرضه را در جهان رقم زدند.

غربی‌ها اعللام کرده اند که ۷۰ تریلیون دلار، نزدیک دو برابر گردش مالی جهان اوراق قرضه وجود دارد. فروپاشی و ورشکستگی کامل۳۶۰ بانک و وجود ۷۰۰ تا ۸۰۰ بانک در حال فرپاشی و ورشکستگی در نظام مالی جهان حاصل این دو دکترین در دو نهاد اوراق قرضه و بانک است. لذا اگر نظام اقتصادی جمهوری اسلامی‌را بر اساس این دو نهاد استوار کنیم به سرنوشت اقتصاد فعلی غرب که در حال فروپاشی است دچار می‌شویم.

این کارشناس مسایل فرهنگی در باب سیطره نظم بانکی و اقتصاد غرب بر کشور ما افزود: معماری جامعه ما ۳۰ سال بعد از انقلاب زیر و رو شده و در هیچ شهری مشاهده نمی‌شود که زیباترین ساختمان برای بانک نباشد که بیش از هزار سال مساجد نگین معماری شهرها بوده اند و اکنون ساختمان بانک‌ها نگین معماری ما شده‌اند. این استاد دانشگاه، در زمینه شناخت غرب عنوان کرد، چیزی که در دانشگاه‌ها درس نمی‌دهند این است که تمدن غرب به خاطر رنه دکارت، به خاطر دازاین‌هایدگر، چون هگل گفته است گایست، به خاطر نومن و فنومن کانت و یا کتاب ثروت ملل آدام اسمیت به غرب امروزی تبدیل نشده است و این آدرس غلطی است که در دانشگاه‌ها داده می‌شود؛ بلکه به خاطر سفر کریستوف کلمب که راه آمریکا را پیدا کرد، واسکودوگاما که دماغه امید نیک را دور زد و راه چپاول ملت‌ها را به غرب نشان داد و تاسمانی که استرالیا را فتح کرد و به خاطر سفر جهانگردانی چون مارکوپولو جلو رفته است.

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال با اشاره به دیدگاهی “نایل فرگوسن “گفت: وی در کتاب خود پدیده دولت‌های استعماری و دولت‌ مدرن را زاییده یهودی‌ها دانسته است. وی با بیان اینکه تار و پود نظام اقتصادی که ۷۰۰ سال است در جهان وجود دارد مبتنی بر ربا است گفت: وصل بودن به صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی، وصل بودن به نظام ربوی و سرمایه داری است. مگر قرار نبود که حکومت دینی اقتصاد دینی رقم بزند ولی اکنون ۸۰ درصد اقتصاد ما لیبرالیستی شده است. مهندسی اقتصاد جمهوری اسلامی‌ایران باید جای خود را به اقتصاد بدون پول مبنا بدهد و با توجه به اینکه قرآن روی مفهوم برکت تمرکز می‌کند باید اقتصاد برکت مبنا جایگزین اقتصاد پول مبنا شود.

این تحلیل‌گر مسائل استراتژیک بیان داشت: نظام اقتصادی غرب در حال فروپاشی است و یک راه برایش نمانده و آن آغاز جنگ جهانی دیگری است تا دوباره شروع به بازسازی خود کند. حسن عباسی تحلیل‌گر مسائل استراتژیک با اشاره به وضعیت بحرانی اقتصاد آمریکا گفت: وب سایتhttp://www.usdebtclock.org که ایالات متحده آمریکا آن را برای گزارش لحظه به لحظه آخرین وضعیت بدهی خود طراحی کرده، نشان می‌دهد که این کشور نزدیک به ۱۴٫۵ تریلیون دلار بدهی دارد که این میزان برابر یک سوم گردش مالی جهان در سال است. مطمئن باشید بحران اقتصادی ایجاد شده در جهان، سراغ ما نیز خواهد آمد، گفت: زمانی تحول در نظام اقتصادی جمهوری اسلامی‌ایران شروع می‌شود که اقتصاد پول مبنا، جای خود را به اقتصاد برکت مبنا بدهد.

3197 بازدید ۴ نظر »

ارسال نظر

آموزش دانلود از سایت

http://www.tarfandestan.com/forum/up.php?file=1476729250478799_untitled-1.jpg

فروشگاه سایت

 1. شهاب 34 گفت:

  سلام علیکم
  آقا بسیار ممنون از حرکت اسلامی و انقلابی شما، انشاء الله که عاقبت به خیر باشید، یک سوال حاشیه ای داشتم، پوستر با کیفیت این ویدئو رو از کجا می تونم پیدا کنم؟ خیلی تکان دهنده هست.

  ya ali 110 پاسخ در تاريخ مرداد ۲۶م, ۱۳۹۲ ۷:۵۵ ب.ظ:

  سلام ممنون
  ببین اینا به دردت میخوره یا نه
  http://monjiemoud.com/wp-content/uploads/2013/04/si3O1GFSTUMiBReO_423.jpg
  http://nwgod.persiangig.com/image/timelinenwwG.jpg
  http://upload.tehran98.com/images/pm8wcm5c81zt8nds5a.jpeg
  http://media.afsaran.ir/siwMx6_535.jpg
  از این تصویرا تو گوگل زیاد هست اگه فوتوشاپ بلد باشی میتونی اینا رو ترکیب کنی یه پوستری ازش دربیاری ولی خودم بلد نیستم والا

 2. حسین نوروزی گفت:

  سلام.خسته نباشید.ازکدوم مرورگراستفاده کنیم بهتراست؟

  ya ali 110 پاسخ در تاريخ بهمن ۱م, ۱۳۹۲ ۲:۳۴ ق.ظ:

  سلام فایرفاکس

بسم رب الشهدا و الصدیقین

سلام

من از تاریخ 2 آذر به مدت حدود 10 روز نیستم و نمیتونم با نظرات جواب بدم

اگر خدا خواست برگشتم جواب میدم اگرم نه حلالمون کنید

بشنوید ای مردمان حق پرست

عشق حیدر از ازل در تار و پودم بوده است

ذکر مولا فاتح قلب همست

ذکر حیدر روز و شب یا فاطمست

یا علی مدد

دسته‌ها

آمار سایت