دکتر عباسی
استاد رائفی پور
حمایت مالی زهرا مدیا

آمار سایت

امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
در حال بارگذاری آمار

جستجو

.

جنگ رسانه­ ای / شهریار بحرانی / دیروز امروز فردا / لینک مستقیم دانلود

شهریار بحرانی، کارگردان فیلم ملک سلیمان (ع) در برنامه «دیروز، امروز، فردا» به تهاجم فرهنگی و هدف اصلی رسانه‌های غربی در جذب مخاطبان اشاره و گفت: آنها در ظاهر ادعا می‌کنند که هدف فرهنگی دارند هرچند کسی این موضوع را قبول نمی‌کند اما در لایه بعدی استفاده اقتصادی و مالی از رسانه را مطرح می‌کنند چراکه آنها کمپانی‌های بزرگ و صهیونیستی هستند که به سرمایه‌داری معتقد بوده و از سال‌ها پیش بر روی رسانه سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

کارگردان فیلم ملک سلیمان با بیان اینکه باید از مردم خواست تا برنامه‌های ماهواره‌ای را تماشا نکنند، گفت: جنگ تمام عیار روانی با کنترل و تخریب ایمان مردم و تغییر تفکرات بشری از طریق فیلم‌های ماهواره ای در حال انجام است.

جنگ رسانه¬ای / شهریار بحرانی / دیروز، امروز، فردا

جنگ رسانه ای / شهریار بحرانی / دیروز امروز فردا

مدت زمان: ۹۰ دقیقه

کاری از: شبکه سه سیما، برنامه دیروز، امروز، فردا

کیفیت: TVRip (عالی)

هدف رسانه‌های غربی ایجاد جنگ تمام عیار روانی علیه ملت ایران است

وی ادامه داد: هدف اصلی این رسانه‌ها بسیار فراتر از مسائل فرهنگی و اقتصادی است و در واقع ایجاد یک جنگ تمام عیار روانی و تهاجم بسیار خطرناک مدنظراست که در وهله اول کشور جمهوری اسلامی و در مرحله بعد تمام مخاطبان دنیا موردنظر آنها است.

در حال حاضر شاهد جنگ بزرگی در تفکرات بشری هستیم

بحرانی با تأکید بر اینکه مردم کشورهای غربی نیز در حال تهی شدن از ارزش‌های انسانی هستند و شست‌وشوی مغزی می‌شوند، تصریح کرد: در حال حاضر شاهد جنگ بزرگی در تفکرات بشری هستیم که این امر تاکنون سابقه نداشته که رسانه‌ها با چنین شدت و قدرتی این مقدار از طول عمر بیننده‌ها را به تماشای تلویزیون اختصاص دهند.

رسانه‌های فعلی به شدت مردم را کنترل می‌کنند

وی با بیان اینکه مردم در گذشته معمولا به خطابه‌ها، سخنرانی‌ها و سپس با پیدایش صنعت چاپ از طریق روزنامه و کتب مطالعه می‌کردند، افزود: بعد از اختراع سینما و تلویزیون فکر و وقت مردم کاملا صرف دیدن محصولات رسانه‌ای شده از این رو رسانه‌ها به شدت مردم را کنترل می‌کنند.

این کارشناس رسانه‌ای یادآور شد: این رسانه‌ها سودآوری دارند اما این مسئله برای سازندگان آنها اهمیتی ندارد چراکه در جنگ روانی، دشمن سعی می‌کند ایمان و روان مردم را تسخیر کند؛ مثلا زمانی که آمریکا در صدد حمله به عراق بود ابتدا حمله روانی به آن کشور را انجام و روحیه مردم آن را تخریب کرد هرچند که در کنار این اقدامات سعی داشت تمام مردم دنیا را نیز با تبلیغات خود همراه کند.

وی با بیان اینکه هدف آمریکا تخریب روحیه مردم عراق و گرفتن انگیزه آنها بود، ادامه داد: انسانی که انگیزه نداشته باشد در مقابل دشمن تسلیم می‌شود لذا چنانچه انگیزه مقاومت از انسان گرفته شود چیزی از او باقی نخواهد ماند.

رسانه‌‌های غربی می‌کوشندایمان مردم را تخریب کنند

بحرانی با تأکید بر اینکه انگیزه مقاومت در انسان از ایمان او به وجود می‌آید، بیان داشت: انسان به خاطر ارزش‌های خود حاضر به جنگیدن می‌شود بنابراین رسانه‌ها می‌کوشند تا ایمان مردم را تخریب و خرد کنند.

این کارشناس مسائل فرهن%DLS����

1762 بازدید نظر: »

ارسال نظر

آموزش دانلود از سایت

http://www.tarfandestan.com/forum/up.php?file=1476729250478799_untitled-1.jpg

فروشگاه سایت

سلام

با عرض معذرت به علت خدمت سربازی و عدم دسترسی به کامپیوتر و اینترنت تا اطلاع ثانوی امکان پاسخگویی به نظرات شما کاربران عزیز وجود نداره

یا حسین

دسته بندی

امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت