دکتر عباسی
استاد رائفی پور
خیریه احسان مهدوی

جستجو
در اين سایت
در كل اينترنت

آمار

http://axgig.com/images/73898074499567159034.jpg

چگونه در راه معرفی امام زمان(عج) قدم برداریم با توجه به شرایط امروزه جامعه ایا می شود کاری برای تعجیل در فرج امام زمان(عج) انجام داد.

چگونه در راه معرفی امام زمان(عج) قدم برداریم

طرح ارتقای فرهنگ مهدویت بیت ظهور که فعالیت مستمر از اسفند سال ۱۳۹۴ آغاز و تاکنون ادامه ‌داراست و مدتی است برای ارتقای حوزه‌ی فعالیتی و تکمیل پروژه‌ای طرح فوق الشاره تصمیماتی گرفته‌شده است ان شا الله با یاری خداوند متعال و عنایات حضرت ولی عصر(عج) آن خواهیم رسید.

سخنرانی های استاد رائفی پور

راه‌اندازی بخش اختصاصی سخنرانی مذهبی که هیچ ‌گاه نمی ‌توان نقش علما و سخنران ‌های مذهبی را در ترویج مطالب اسلامی و انقلابی نادیده گرفت زیرا کسانی هستند که بیشتر زمان خود را صرف مطالعه و پژوهش در فقه و دین می‌نمایند و انجایی که پایگاه بسیج شهید صدوقی داخل مسجد می باشد و همچنین با فعالیت خودجوش جوانان  می‌توان از محتوای ارزشمندی که سخنران در مجلس برای تعداد محدودی فرمایش می‌نمایند با تصویربرداری و میکس فیلم ان را برای ده‌ها هزار مخاطب در فضای اینترنت اشتراک‌گذاری کرد تا تأثیر کلام و نشر بسیار عالی در مبحث اعتقادی و فرهنگی داشته باشیم که از جمله سخنرانی های ارزشمند می توان به سخنرانی استاد رائفی پور و موسسه مصاف اشاره نمود. که حقیقتا مصاف یکی از بهترین ها می باشد و ما در بیت ظهور سعی داریم از مطالب ارزشمند موسسه مصاف و سخنرانی های استاد رائفی پور استفاده نماییم.

کتاب های مهدویت

بخش دیگری از فعالیت های مفید که میتوان در راه امام زمان(عج) از ان استفاده نمود عرضه رایگان کتاب های مهدویت می باشد که با قرار دادن آن ها برای عموم مردم می توان علاوه بر گشترش فرهنگ کتاب خوانی که امروزه در کشور ما بسیار احساس می شود که مضاف بر این مورد با نشر کتاب های مهدویت و کتاب هایی که معرفی امام زمان(عج) را برای مخاطبین مختلف و با سلایق گوناگون می توان خیلی زیاد در راه شناخت و شناساندن حضرت مهدی(عج) قدم برداشت.

 

سخنرانی یمانی دروغین

از حمله سخنرانی ای استاد رائفی می توان به موضوع خوب و تاثیرگذار تحت عنوان “یمانی دروغین پرداخت

پخش آنلاین(قسمت اول)

(قرار دادن لینک فایل صوتی توسط مدیر سایت برای پخش انلاین)

برای دانلود قسمت اول با لینک مستقیم (۵۰% ترافیک رایگان) کلیک نمایئد.

پخش آنلاین(قسمت دوم)

(قرار دادن لینک فایل صوتی توسط مدیر سایت برای پخش انلاین)

برای دانلود قسمت دوم با لینک مستقیم (۵۰% ترافیک رایگان) کلیک نمایئد.

یکی دیگر از نشستهای روایت عهد جنبش مصاف تحت عنوان “یمانی دروغین” توسط جنبش مصاف و با همکاری کانون بسیج هنرمندان میباشد و توسط سایت بیت ظهور برای دانلود نیم بهای شما آماده شده است

استاد رائفی پور پژوهشگر توانای حوزه آخرالزمان و مهدویت در این نشست، با پرداختن به مبنا و ریشه های پیدایش جرایانات انحرافی مهدویت در کشور عراق، اهمیت کلیدی این کشور و لزوم هوشیاری تمامی شیعیان در این زمینه را یادآور شدند. استاد در ابتدا موضوع شناخت مدعیان دروغین را در راستای مبحث آزمون چهارم عبرت های بنی اسرائیل یعنی آزمون افراد مستجاب الدعوه برشمردند.

منجی گرایی و انتظار منجی طی سال های اخیر مخصوصا از سال ۲۰۰۰، در بیشتر کشورها اهمیت خاصی پیدا کرده است. ایشان با اشاره به نظر سنجی های مختلف در این زمینه در کشورهای مختلف جهان نشان دادند که میل و اشتیاق و اعتقاد به ظهور منجی( در زمان حیات خود فرد) بین مسیحیان ومسلمان رشد چشم گیری داشته است.

یکی از کشورهایی که در بحث ظهور و آخرالزمان اهمیت بسزایی دارد عراق است کشوری که هم برای شیعیان و مسلمانان و هم برای دشمنان و غرب، وعده­گاه اتفاقات مهمی در عصر ظهور است. به همین علت، در این کشور ظهور مدعیان دروغین مهدویت دور از انتظار نیست.

استاد رائفی پور به بررسی زندگانی و فعالیت های سیاسی- مذهبی چند تن از این مدعیان پرداختند. افرادی که از هر راهی برای تضعیف مرجعیت تشیع وارد شدند و یا با ایجاد افراط و تفریط در پیروی از علمای سرشناس، انحرافی بزرگ را رقم زدند.

ایشان در ادامه تببین جریانات انحرافی در عراق، به احمد الحسن ایمانی رسیدند، شخصی که هم اکنون در کنار فردی دیگر به نام حسنی سرخی علاوه بر جذب و انحراف افراد ناآگاه دوستدار اهل بیت، به تضعیف و مبارزه با علمای شیعه فعال در عراق نظیر آیت الله سیستانی می پردازند.

نکته بسیار جالبی که استاد اشاره نمودند این است که این دو تن از اعضای فعال حزب بعث در دوران صدام بوده­اند که بعد از اتمام دوره حکومت بعث با دیدن دوره هایی در زمینه علوم غریبه، و تظاهر به اسلام و تشیع و با حمایت حکومت وهابی عربستان و امارات، مامور به ایجاد انحراف در عرصه مهدویت در بین شیعیان شدند.

از ادعاهای عجیب این شخص چند نمونه بیان می شود: انتصاب از طریق ۵ پدر به حضرت صاحب الزمان من یمانی موعودم من اولین مهدی از ۱۲ مهدی در اخرالزمان هستم(که حتی چنین روایتی از لحاظ سند بسیار ضعیف وچه بسا ساختگی باشد) فرستاده حضرت بقیه الله اعظم هستم

دستور به ترک تقلید از مراجع عظام و همچنین مطرود دانستن حکومت جمهوری اسلامی و ولایت فقیه ادعای عصمت ادعای توان مناظره استفاده از علوم غریبه و شیاطین در خواب سازی افراد برای القای حقانیت خود که البته طبق بیانات حضرات معصومین هیچ گونه خوابی حجت نیست حتی اگر شخصی در چهره اهل بیت جلوه کند.

استاد نکته ای را گوشزد نمودند که احتمال قریب به یقین باید منتظر مدعیان جدیدی باشیم که ایرادات مدعیان فعلی نظیر احمد حسن یمانی را دارا نیستند چرا کهاز تبعات چنین سخنرانی هایی این است که با نقد و ایرادات ادعاهای این فرد، رصد کنندگان به فکر جایگزین جدیدی خواهند بود که به واقعیت روایات نزدیک تر است.

در ادامه این جریانات نیز احتمال ظهور مدعیانی با عنوان خود امام زمان هم وجود دارد چرا که طبق وجود اسناد، چنین فردی هم اکنون نیز در سیر برنامه ریزی توطئه گران وجود دارد.

524 بازدید نظر: »

ارسال نظر

http://www.zahra-media.ir/mahanserver.net.png

دسته بندی

اسکرول بار