دکتر عباسی
استاد رائفی پور
فروشگاه سایت

جستجو
در اين سایت
در كل اينترنت

آمار

هم‌سنگران

>

آخرین نظرات

فیلم کامل سخنرانی استاد حسن رحیم پور ازغدی / سلسله مباحث مکتب امام و خطر تحریف / قسمت چهارم / نماز جمعه تهران / ۲۲ آبان ۹۴ / آدم های آمریکا در پشت جبهه انقلاب (۲) / افراطی خواندن مواضع امام / لینک مستقیم دانلود

هدف استکبار، جمع آوری افرادی ازگروه های مختلف به نام «عقلا» است که از جمهوری اسلامی موجودی خنثی بسازد. سخنان ضد آمریکایی و ضداستکباری امام خمینی(ره) تاریخ مصرف ندارد. در این سخنرانی بارها استاد رحیم پور با خواندن بخش هایی از نامه ها و صحبت ها و جملاتی از امام خمینی (ره) با سوال از مردم و با مخاطب قرار دادن این گروه از افرادی که شرح حال آنها ذکر شد، بصورت استفهام انکاری میپرسد «آیا این امام با تعابیر شما افراطی هست یا نیست؟! »

استاد حسن رحیم پور ازغدی، نمازجمعه تهران، ۲۲ آبان ۹۴

استاد حسن رحیم پور ازغدی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته تهران که در دانشگاه تهران برگزار شد درباره بحث خروج از خط امام(ره) بدون اظهار علنی اظهار داشت: وصیتنامه امام(ره) را دوباره باید برای تک تک مخاطبان بخوانیم.
وی با قرائت بخش هایی از وصیتنامه امام خمینی(ره) گفت: باید به مفاهیم نفوذ توجه کرد و اسناد موجود لانه جاسوسی را به شیوه علمی مطالعه کنیم. رحیم پور ازغدی ادامه داد: خبرنگارانی که سخنان من را به درستی منعکس نمی کنند به دو گروه بیسواد و مغرض تقسیم می شوند و ۹۰ درصد از مطالبی که از من نقل می شود به نوعی تغییر، تقطیع و تحریف می شود.

فیلم کامل سخنرانی استاد حسن رحیم پور ازغدی / سلسله مباحث مکتب امام و خطر تحریف / قسمت چهارم / نماز جمعه تهران / 22 آبان 94 / آدم های آمریکا در پشت جبهه انقلاب (2) / افراطی خواندن مواضع امام

فیلم کامل سخنرانی استاد حسن رحیم پور ازغدی / سلسله مباحث مکتب امام و خطر تحریف / قسمت چهارم / نماز جمعه تهران / ۲۲ آبان ۹۴ / آدم های آمریکا در پشت جبهه انقلاب (۲) / افراطی خواندن مواضع امام

مدت زمان : ۵۷ دقیقه
کیفیت : TVRip (عالی) – [ریلیز اختصاصی مبین مدیا]
حجم کل : ۲۲۶ مگابایت
عنوان سخنرانی : آدم های آمریکا در پشت جبهه انقلاب (۲) – افراطی خواندن مواضع امام!!
مکان سخنرانی : نمازجمعه تهران – دانشگاه تهران
زمان سخنرانی : ۹۴/۰۸/۲۲ 
کاری از : طرحی برای فردا
پخش از : شبکه اول سیما

پیشنهاد ویژه مبین مدیا: این سخنرانی انقلابی و مهم را از دست ندهید!

 

سخنران پیش از خطبه نماز جمعه تهران با اشاره به نامه امام(ره) به گورباچف آخرین رییس جمهوری اتحاد جماهیر شوروری و درخواست گورباچف از غرب برای قبول آنان در عرصه جهانی تاکید کرد: هدف استکبار، جمع آوری افرادی از گروه های مختلف به نام «عقلا» است که از جمهوری اسلامی موجودی خنثی بسازد. سخنان ضد آمریکایی و ضد استکباری امام خمینی(ره) تاریخ مصرف ندارد.
رحیم پور ازغدی خاطرنشان کرد: تحریف در اصول انقلاب با ادعای ادامه و تداوم آن صورت می گیرد و در این باره دو دیدگاه مطرح است. در دیدگاه اول عده ای می گویند به حوادث صدر اسلام و انقلاب اسلامی نباید استناد کرد.
وی ادامه داد: می گویند حرف های نیشدار امام(ره) را نگویید یا لااقل تکرار نکنید، بگذارید امامی خنثی شده و در موزه داشته باشیم. مفهوم نفوذ، خنثی سازی مفاهیم انقلاب و خارج کردن آن از صحنه است. دعوای ارزش و ضد ارزش مقطعی نبوده و دائمی است. آنان بر این باورند که اتفاقات دهه ۶۰ مختص همان زمان بوده است.
این استاد دانشگاه تاکید کرد: اینان مفهوم امامت را نفی و همه چیز را منجمد و در گذشته می بینند. دین و شریعت و ارزش ها را دارای تاریخ مصرف می دانند، این نظر و خط خطرناک است حتی اگر دوستانه مطرح شود.
رحیم پور ازغدی گفت: دیدگاه دوم دیدگاهی است که از مطالب تاریخی گذشته انقلاب به صورت گزینشی و در بحث های جناحی استفاده می کنند.
وی تصریح کرد: برخی حتی با ادبیات و نیات دوستانه در تحریف قضایا شریک می شوند، نتیجه اش آن می شود که با توجیه جلوگیری از اسلام هراسی به عنوان نمونه می خواهند بدون توجه به وصیتنامه امام(ره) نام ۱۳ آبان را تغییر دهند.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تقسیم رسانه ها به دو گروه مغرض و آگاه و نادان و نا آگاه گفت: برخی رسانه ها هم جهت با دشمن و با روش های تیتر زدن بر خلاف روح مطلب، مسخره کردن و تحریف و گزارش غلط با انقلابیون مبارزه می کنند. برخی نیز به دلیل بی سوادی و ناآگاهی مطالب را به درستی منعکس نمی کنند. ۹۰ تا ۹۵ درصد از سخنان من کاملا خلاف، مغایر، گزینشی و با تحریف منعکس می شود.
عضو شورای انقلاب فرهنگی گفت: رسانه های طرفدار نیز غالبا بی سواد هستند، اغلب خبرهایی که از اشخاص نقل می کنند درست و قابل اعتماد نیست، حسن نیت دارند اما فاقد دانش و تجربه هستند.
وی با اشاره به گروهی در جامعه که شریک در پیروزی و بری از شکست هستند، گفت: اینان ضعیف النفس و از همه طلبکارند، همیشه پاک، از بلایا محفوظ و وجیه المله هستند.
این استاد دانشگاه ادامه داد: آنها از اول انقلاب در بسیاری از نهادهای جمهوری اسلامی نشسته اند و تا آخر هم هستند حتی اگر رژیم اسلامی هم عوض شود؛ عوض می شوند، آماده فحشای سیاسی هستند، هدف آنان بودن و ماندن است و همیشه در مقابل شفاف سازی مانع ایجاد می کنند.
وی امام خمینی(ره) را فردی شجاع و منطقی برشمرد و افزود: دوست و دشمن بر این اتفاق نظر دارند که ایشان با اخلاق، هوشمند، شفاف و در اصول خود ثابت قدم بودند و کسی نتوانست کلاهش را بردارد.
رحیم پور ازغدی با اشاره به افراد خوش نیت و ساده که کاسه داغ تر از آش شده و مانع اجرای خط امام(ره) می شوند، افزود: وارد میدان مین می شوند و تنها می مانند، نمی دانند برای که فداکاری می کنند، سوپر حزب اللهی های هستند که به سوپر مطرود تبدیل می شوند.
وی گفت: افرادی هستند که با اندک سوخت معرفتی اندوخته از اول انقلاب، حرکت کرده و قدرت تحلیل ندارند برای تحریف راه امام(ره) به دو شیوه متوسل می شوند یا مکتب را انکار می کنند و می گویند امام(ره) چیز دیگری گفته یا اینکه جای دوست و دشمن را عوض می کنند. خود عوض می شوند و می گویند دشمن عوض شده است.
رحیم پور ازغدی ادامه داد: بعضی از اینها از بزرگان هستند و درست نیست برخلاف امام (ره) حرف بزنند، برخی جملات را افراطی می دانند اما نمی گویند این جملات از امام(ره) است، راه حل، تحریف سخنان امام(ره) نیست برای تلافی، از اصول انقلاب هزینه نکنیم.
وی گفت: صدها هزار خانواده برای انقلاب هزینه داده اند، در دهه ۶۰ کسانی طبق نظر امام(ره) حرف می زدند و بعد از چند دهه خلاف آن را می زنند، معنای آن این است که یعنی سر همه کلاه رفته و همه دروغ بوده است.
عضو شورای انقلاب فرهنگی با قرائت بخش هایی از وصیتنامه امام(ره) در خصوص رابطه با آمریکا و نفوذ دشمن در حوزه و دانشگاه ها تاکید کرد: وصیت ایشان به تمام مسلمانان جهان است اما قبل از مردم خطاب امام(ره) به دولت مردان نظام است. خطاب به روسای سه قوه، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، وزرا و وکلای مجلس است.
وی در پاسخ به اعتراض برخی به دلیل آوردن اسامی افرادی در سخنان اخیر خود در خصوص شیعه انگلیسی و جاسوس های دانسته و ندانسته، گفت: من اسمی از کسی نیاوردم بلکه هر اسمی آوردم در اسناد بدست آمده از لانه جاسوسی ذکر شده، امروز هم ممکن است برخی اسامی را ذکر کنم.
رحیم پور ازغدی  با بیان اینکه نوری زاده و مسعود بهنود ساواکی بودند گفت: بعد از انقلاب هم در رسانه های مخالف حرف می زدند، بعد اسناد آن در آمد که به آنان هم پول و هم مقاله داده می شد.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: به جناح ها و انتخابات کاری ندارم و به اصل موضوع می پردازم، غربی ها می گویند دنبال گرد هم آوردن عقلای معتدل هستیم که طرفدار ارتباط با آمریکا باشند و در مقابل امام(ره) به عنوان رهبر حرکت و جوانان طرفدارش بایستند.
وی با اشاره به اظهارنظری در خصوص اینکه افراطی ها می گویند تحریم ها به نفع مردم بوده، به نقل از امام(ره) افزود: باید قطع ارتباط با آمریکا را جشن گرفت، تحریم ها به دلیل ایستادگی بر روی حقوقمان وضع شد، این سخنان بنیانگذار انقلاب است نه حرف گروه های افراطی!
رحیم پور ازغدی با ذکر بخش هایی از صحبت های امام(ره) در خصوص اینکه آمریکا و صهیونیزم باید از اسلام بترسند، گفت: بعضی ها کاستن از اسلام هراسی را بهانه می کنند و به بهانه منزوی شدن ایران و با تغییر معنای کلمات، قصد توجیه اعمال خود را دارند.
رحیم پور ازغدی افزود: از دید امام(ره) اسلام هراسی دقیقا نقطه قوت ما است، امام(ره) در وصیتنامه خود آورده اند: اگر غرب شما را تایید کرد بدانید غلطی کردید و علامت انحراف است.

فیلم کامل سخنرانی استاد حسن رحیم پور ازغدی / سلسله مباحث مکتب امام و خطر تحریف / قسمت چهارم / نماز جمعه تهران / 22 آبان 94 / آدم های آمریکا در پشت جبهه انقلاب (2) / افراطی خواندن مواضع امام

فیلم کامل سخنرانی استاد حسن رحیم پور ازغدی / سلسله مباحث مکتب امام و خطر تحریف / قسمت چهارم / نماز جمعه تهران / ۲۲ آبان ۹۴ / آدم های آمریکا در پشت جبهه انقلاب (۲) / افراطی خواندن مواضع امام

وی ادامه داد: امام(ره) آمریکا را ذاتا تروریست دولتی می داند و می گوید آمریکا عوض نمی شود، اما بعضی ها می گویند باید اسلام، شیعه و ایران از تیتر اول رسانه های جهان برداشته شود و بگویند ما عوض شده ایم ما خوب شده ایم.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: اگر اعتراضی دارید به امام(ره) بگویید چرا افرادی را که سخنان امام(ره) را می گویند افراطی می خوانید وصیت امام(ره) خطاب به کیست؟ برای ما است به خصوص برای دولت مردان.
رحیم پور ازغدی افزود: به بنده اعتراض می کنند این حرف ها را بیرون نریزید آبرویمان می رود، انقلاب ما انقلابی عادی نیست، چرتکه مادی بیاندازید، این انقلاب با تاییدات غیبی پیروز شد و تحفه ای الهی است.
وی با اشاره به راه ها و شیوه های نفوذ دشمنان در سازمان ها و نهادهای کشور خاطر نشان کرد: امام(ره) به جوانان و دانشجویان توصیه کرده است که در صورت مشاهده انحراف در مسیر انقلاب در وهله اول به مسوولان تذکر دهند و در صورت کوتاهی آنان، راسا اقدام کنند.
رحیم پور ازغدی عمل به صحیفه امام(ره) و بازخوانی اسناد لانه جاسوسی را راه شناخت و مبارزه با انحراف انقلاب برشمرد و گفت: رسانه ها سخنان مرا به درستی منعکس نمی کنند و با تقطیع آن بدنبال اهداف خود هستند و چه بسا بعضی از این افراد در آینده جاسوس از آب در آیند.

کلمات کلیدی : شاه، امام خمینی (ره)، اسلام، پهلوی، آمریکا، نماز جمعه، رابطه با آمریکا، روشنفکر، ملی گرا،لینک مستقیم، دانلود

دانلود فایل (های) این نوشته :

»» بخش تصویری
.::. دانلود با کیفیت بالا .::.
(فرمت: MP4 – ابعاد تصویر: ۵۷۵*۷۲۰)
(حجم کل: ۲۲۶ MB )

لینک اصلی قسمت ۱ | لینک کمکی قسمت ۱
لینک اصلی قسمت ۲ | لینک کمکی قسمت ۲

تاریخ ماندگاری لینک اصلی: نامحدود
منبع: MobinMedia.ir

 

2374 بازدید نظر: »

ارسال نظر

https://www.zahra-media.ir/eita.png

دسته بندی

اسکرول بار

تصویر ثابت